Значення імені Катерина

Значення імені Катерина

Перше, що впадає у вічі в енергетиці імені - це його надзвичайна широта і рухливість. При цьому повна форма - Катерина - звучить настільки широко, що часто це заважає проявитися Катиній рухливості повною мірою. Приблизно як річка, виходячи на широке плесо, уповільнює свій біг. Крім того, помітну роль грає образ видатної російської імператриці Катерини Великої. Безумовно, така яскрава особа здатна вплинути на характер своєї скромнішої тезки, проте тут позначається велика поширеність імені.

Одним словом, навряд чи оточення хоч на секунду запідозрять в Каті які-небудь величні риси, проте сама вона може переживати свою невідповідність силі імені, що здатне зробити її самолюбність досить хворобливою. Необов'язково це відбуватиметься усвідомлено, швидше, навіть Катя просто поволі відчуватиме потребу самоствердитися, і тут дуже багато що залежатиме від її виховання і умов життя. По своїй внутрішній енергетиці ім'я не схиляє Катерину до агресії і довгого накопичення напруги, а тому мало шансів, що в дитинстві її конфлікт з батьками або іншими вихователями буде занадто затяжним. Це призводить до того, що серед Катерин можна виділити два головні типи.

Якщо умови виховання Каті були занадто жорсткими, вона може вирости досить замкнутою людиною, при цьому за її зовнішнім спокоєм можна буде уловити ознаки гострого комплексу неповноцінності, що виразиться в соромливості Каті і навіть в нерішучості. З таким характером жити їй буде дуже і дуже складно.

Втім, набагато частіше зустрічається інший тип характеру, коли активність і рухливість Катерини знаходять своє відображення в її прагненні самоствердитися. Така Катя може справляти враження дуже упевненої в собі людини, хоча швидше за все, це буде тільки маска, за якою ховається ранима і добра душа. Втім, відкритися це може тільки в занадто глибокому конфлікті або при зіткненні з дуже серйозною життєвою трудністю.

У решту часу Катя досить товариська і весела людина, що уміє триматися самостійно і у разі чого постояти за себе. Тільки найближчі подруги знатимуть про її душевні переживання, та ще мабуть чоловік, до вибору якого Катя зазвичай відноситься дуже серйозно, намагаючись відшукати в нім необхідну опору. Тут їй бажано пам'ятати, що чоловік теж жива людина і тому так само потребує певної турботи. Якщо цього довго не буде, то сімейне щастя Катерини в один прекрасний момент може несподівано рухнути.

Цілком можливо, що її самолюбність зможе з віком перерости в честолюбні спрямування і вона рішуче почне робити свою кар'єру. У цьому їй дуже може допомогти, якщо вона, замість того щоб ховати свої образи в глибині душі, просто постарається позбавити власну самолюбність від хворобливості. В цьому випадку широта душі Катерини забезпечить їй успіх не лише в справах, але і в особистому житті.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Катерина

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля
Т - тонка творча натура
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля