Значення імені Касян

Значення імені Касян

У цьому імені - сила і натиск. Зазвичай вже з самого раннього дитинства людина з цим рідкісним за сьогоднішніми мірками ім'ям відрізняється напористістю, глибиною почуттів і величезною самолюбністю. Він рішучий і сміливий, часто претендує на роль лідера, проте Касяну слід бути дещо обережнішим - не виключено, що у своєму прагненні командувати він отримає занадто жорстку відсіч. Тут на кого нарвешся, а нарвавшись, можна одного разу, що називається, зламатися. При цьому заводна енергетика навряд чи дозволить Касяну легко заспокоїтися, так що негативні наслідки конфліктів дуже довго турбуватимуть його, вимотуючи нервову систему або навіть призводячи до розвитку яких-небудь комплексів.

Набагато краще, якщо з самого дитинства вибухова сила характеру Касяна буде спрямована в творче русло. Тут, заразившись яким-небудь інтересом, Касян нерідко здатний на чудеса, присвячуючи своїй улюбленій справі усю свою могутню енергію. Велику роль грає також його підвищена чутливість, причому не лише до своїх власних страждань. Дуже часто чужі проблеми викликають у нього не менш гострі емоції, і він зазвичай завжди готовий мужньо прийти на допомогу.

Шкода тільки, що іноді він занадто активно береться допомагати, непомітно для себе самого намагаючись підпорядкувати постраждалу людину своїй волі. Іншими словами, йому не перешкодить навчитися деякій помірності, інакше його допомога і співчуття можуть стати занадто нав'язливими.

Ще один важливий аспект імені - ця прекрасна уява Касяна. Його пристрасна натура раз у раз схиляє його до якихось авантюр якщо і не в реальному житті, то принаймні в мріях. Серед Касянів багато азартних гравців, хоча, як не дивно, вигравати вони не люблять. Тут теж не завадить обережність, оскільки азарт у поєднанні з надмірним співчуттям до свого супротивника здатний забезпечити Касяну повний програш. У іншому ж це вірна, надійна людина, хіба що він, можливо, надмірно серйозно відноситься до життя, і йому бракує спокійного гумору. Але ця справа наживна.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Касян

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я