Значення імені Кароліна

Значення імені Кароліна

По своїй енергетиці ім'я Кароліна схоже на туманне дзеркало, в яке можна виглядати нескінченно. Правда, відноситься це не до оточення, на яких заворожлива енергія імені діє слабо - врешті-решт, у оточення свої турботи - а до самої Кароліни, яка ризикує поступово розчинитися і потонути в цьому вирі самоспоглядання і нарцисизму. Ну, може бути так далеко справа і не зайде, проте деяка відірваність фантазій Кароліни від реальності спостерігається в переважній більшості випадків.

У неї величезна самолюбність, позбавлена якої би то не було активності, і в реальному житті це позбавляє Кароліну тієї упевненості в собі, якої вона володіє у своїх мареннях. Ні, в наше прагматичне століття з її характером зазвичай доводиться важко, їй би народитися за часів романтизму, та ще в якій-небудь забезпеченій аристократичній сім'ї, та плюс до усього красунею, та і до того ж... Коротше кажучи, цих "та ще" можна налічити не одну сотню, проте по-перше, це неможливо, а по-друге, і в ті часи подібні мріяння не робили людину щасливою. Для щастя завжди були потрібні активність і самостійність, а енергія імені Кароліни як на гріх зачаровує її, не даючи вирватися з солодкого полону мрії.

Тільки з дуже близькими людьми Кароліна здатна розкриватися повністю, та й то часто лише тому, що вважає своїх близьких невід'ємною частиною свого життя. Тільки з ними вона весела і рухлива, але мабуть занадто вже захоплена сама собою і своїми власними емоціями. На жаль, подібний інфантилізм мало сприяє вдалій долі - добитися успіху Кароліні буде дуже важко. До того ж де гарантія, що в сімейному житті закоханість її чоловіка, з якою він готовий розчулюватися крихкості своїй судженій, з часом не поступиться місцем більш прагматичним вимогам голодного шлунку? А ось до господарства у Кароліни руки якраз і не лежать.

Втім, уникнути розчарувань можливо: адже усе, що для цього потрібно - це просто навчитися приймати навколишній світ таким, який він є. Хіба він такий вже поганий? Принаймні, мало хто бажає добровільно з ним розлучитися. А якщо Кароліні вдасться примирити мрію з реальністю, то і фантазії її можуть одного разу знайти хороше відображення в якій-небудь творчості.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Кароліна

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля