Значення імені Карина

Значення імені Карина

Карину виділяє рішучість і експансивність. Зазвичай жінка з цим ім'ям упевнена в собі, енергійна і дуже самолюбна. Можна було б сказати, що Карина знає собі ціну, якби тільки її самооцінка у більшості випадків не була б завищеною. Що робити, звучне, красиве і рідкісне ім'я, можна навіть сказати - ім'я романтичне, залучає до себе увагу, поглиблюючи самолюбність, а експансивність робить цю самолюбність занадто активною. Тобто у Карини багато шансів стати надмірно егоїстичною особою.

При цьому не можна сказати, що енергетика Карини не припускає стриманість, у цієї жінки досить сил, щоб управляти почуттями, ось тільки владний характер схиляє її управляти не своїми, а чужими почуттями. Ну, а виходячи з цього, вона вже і свій душевний стан намагається відрегулювати відповідним чином. Втім, виходить це не часто, у більшості випадків Карина занадто квапиться, вважаючи за краще досягати бажаного так, щоб недолік терпіння заповнити надлишком енергії.

Поза сумнівом, ця якість могла б забезпечити успіх, служи Карина в кавалерії, проте в реальному житті, де мало що вирішується за один день, потрібний дещо інший підхід. Крім того, ще нікого в історії не зробила щасливим ідея, що можна добитися щастя, підпорядкувавши собі оточення. Щастя - суть внутрішнє поняття, і воно неможливе без взаєморозуміння, а тому і владні люди у більшості своїй нещасні з причини своєї внутрішньої самотності.

Найсприятливіше складається доля Карини, коли вона набуває терпіння і направляє свою енергію на роботу над собою. Бог з ними, зі взаємовідносинами, якщо робити свою справу, спираючись в першу чергу на свої сили, тоді і справжній успіх може прийти, та і стосунки налагодяться.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Карина

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля