Значення імені Капітоліна

Значення імені Капітоліна

Жінок з таким ім'ям відрізняє урівноваженість, грунтовність і цілеспрямованість. Не даремно адже воно співзвучне слову "капітальний". Звичайно, саме по собі таке співзвуччя ще ні до чого не зобов'язує, більш того, у багатьох випадках занадто явний натяк призводить до прямо протилежних результатів, як скажімо, Мстислав рідко відрізняється мстивістю, а Віра - запалом і довірливістю, проте у випадку з Капітоліною це співзвуччя потрапляє в унісон із загальною енергетикою імені, а тому найчастіше в її характері дійсно відбивається деяка "капітальність".

Насправді, прислухайтеся до звучання цього імені - воно складається з урівноважених складів, таке враження, що хтось крок за кроком терпляче збирав його по цеглинці. Саме це, закладене в енергетиці Капітоліни прагнення до послідовності, і наділяє її логічним складом розуму і цілеспрямованістю. Вона дуже терпляча і має значну силу волі. При цьому навряд чи їй можна докорити в недоліку чуттєвості, навпаки, за її стриманістю почуття стають глибшими. Одним словом, Капітоліна - це душевна, сильна і терпляча людина. Вона, поза сумнівом, може добитися успіху в житті, зробити хорошу кар'єру і навіть стати непоганим керівником.

Ось тільки іноді їй заважає деяка серйозність і зайва прямолінійність, що робить її дещо більш суворо, ніж хотілося б. Взагалі, серйозне відношення до життя, та ще зв'язане з глибиною почуттів часто затьмарює сприйняття навколишнього світу і створює відчуття тяжкості на душі.

Найсприятливіше, якщо Капітоліна поєднає свою грунтовність з почуттям гумору, що до речі, не суперечить її загальній енергетиці. Навпаки, в зменшувальній формі - Капа - ім'я припускає веселу вдачу і дай Бог, щоб ця якість Капітоліни не пішла з роками. Це прекрасно допоможе їй пом'якшувати свою прямолінійність в спілкуванні і допоможе зберегти теплоту сімейних стосунків.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Капітоліна

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля
П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Т - тонка творча натура
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля