Значення імені Калерія

Значення імені Калерія

Енергетика імені Калерія має достатню рухливість, в нім відчувається енергійність, цілеспрямованість, і усе це поєднується з дещо холоднуватою твердістю. Проте найбільш важливою особливістю імені є його незвичність - воно дуже схоже на звичніше ім'я Валерія, і це співзвуччя тільки підкреслює його рідкість, що психологічно починає сприйматися як деяка винятковість Калерії.

Приблизно так само європеїзоване прізвище Петрофф звучить набагато зухваліше, чим явні західні прізвища. На додаток до усього холоднувата краса імені може неабияк підігріти відчуття цієї незвичності, що поза сумнівом, відіб'ється на самолюбності Лери. Тут слід бути обережною, оскільки є спокуса протиставити себе оточенню, а отже і зіпсувати з ними стосунки.

Не можна також не враховувати темпераментність Калерії - її емоції мають велику глибину, і хоча Калерія зазвичай вважає за краще приховувати їх за маскою стриманості, це вдається їй далеко не завжди. Іноді у неї просто на обличчі написано її відношення до людини, до того ж скільки не стримуй свої почуття, особливо негативні, в глибині душі все одно накопичуватиметься небезпечна напруга. Коротше кажучи, так недовго стати дуже дратівливою людиною, а у поєднанні з великою самолюбністю приводів для роздратування буде предостатньо.

З іншого боку, якщо самолюбність урівноважена повагою до оточення або ж просто доброю самоіронією, то це не лише полегшить Калерії спілкування, забезпечивши достатню кількість друзів, але і вивільнить її потужну енергію для діяльності цікавішої, ніж безглузде роздратування і конфронтація. Словом, дуже багато що в її житті залежить від її власних зусиль, у неї дуже сильна енергетика, так що головне - це скористатися нею з користю для себе і для інших.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Калерія

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність