Значення імені Яна

Значення імені Яна

Енергетика цього імені різна для різних регіонів. Так, в західних областях СНД і Прибалтиці, де імена Ян, Яніс, Яна, Янина є дуже поширеними, це ім'я звучить абсолютно інакше, ніж скажімо, в Сибіру або навіть в Києві, де воно досить помітно в силу його рідкості. У першому випадку в енергетиці позначається чоловічий відтінок імені, тоді як для більшої частини України ім'я Яна вважається чисто жіночим.

Втім, і в тому і в іншому варіанті основну роль починає грати сильна звукова енергетика, і з великою вірогідністю можна вважати, що в цілому якісна характеристика імені буде справедливою практично на усій слав'яноязичній території колишнього СРСР, а ось його сила дії на психіку наростатиме із заходу на схід у міру зменшення поширеності імені.

Частіше за все Яна відрізняється значною тягою до самостійності, енергія імені надає їй самовпевненості і наділяє сильною емоційністю. Вона не бачить особливих причин, щоб стримувати свої бажання, і це теж пов'язано з енергетикою імені, яка дозволяє відкрито виражати свої почуття. Що і навчить Яну стриманості, так це тільки негативна реакція оточення. Та й те набагато частіше це лише загострює конфлікт, ще більше поглиблюючи свавілля Яни, надаючи її поведінці гарячність і імпульсивність.

Вона зазвичай росте дуже образливою і вередливою, так що зачепити її самолюбність не складає ніяких труднощів. З віком ця риса у більшості випадків переростає в честолюбство або навіть призводить до розвитку гордині і зарозумілості по відношенню до усіх і уся.

Яна вважає за краще жити своїм розумом і прагне стати повною хазяйкою у своєму домі. У тих же регіонах, де ім'я зустрічається рідко, ситуація може бути набагато гострішою. Не виключено, що в молодості вона буде захоплена якими-небудь скандальними молодіжними течіями, де може навіть претендувати на роль лідера.

В той же час сила її характеру може знайти собі набагато корисніше застосування. Якщо в процесі виховання або своїми власними зусиллями Яна навчиться урівноважувати власні бажання з почуттями інших людей, а також розряджати конфліктну атмосферу за допомогою доброго гумору, життя її буде куди спокійніше і щасливіше. Та і в кар'єрі в цьому випадку міг би прийти справжній успіх.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Яна

Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля