Значення імені Ян

Значення імені Ян

Ім'я Ян досить поширене в західних регіонах колишнього Союзу, на території сучасної Украъни набагато частіше зустрічається у своїй жіночій формі - Яна, Янина. Проте слід зауважити, що для чоловіка воно все ж сприятливіше, ніж для жінки. Насправді, ім'я припускає незалежність, величезну емоційність і прагнення до лідерства, так що жінка з таким ім'ям може уславитися досить скандальною особою, тоді як чоловікові ці якості можуть відчутно допомогти в житті.

Щоб переконатися в справедливості цього висловлювання, можна попросту згадати, до якої істерії доходять деякі феміністки, які у своїй боротьбі за рівноправ'я навіть не помічають, що поступово перетворюються на справжнісіньких тиранів, якщо не сказати Фурій. Ні, чоловік уміє це робити спокійніше і розсудливо, а тому і така сильна енергетика для нього менш небезпечна.

Крім того, зазвичай емоційність Яна припускає непогане почуття гумору і оптимізм, у зв'язку з чим у нього дійсно є усі шанси зайняти лідируюче положення в якому-небудь колективі. Та і емоційність зовсім не означає запальність - частіше усього його не так вже легко, що називається, зачепити за живе, зате якщо вже зачепиш, то це надовго! Його почуття відрізняються вражаючою стійкістю і глибиною.

З таким характером Ян міг би добитися успіху в житті, єдине, що йому частенько заважає, так це та сама незалежність, він не дуже-то любить, коли ним командують, а за це, у свою чергу, начальство може не любити Яна. Погодьтеся, це мало сприяє вдалій кар'єрі.

Що ж до сімейного життя, то і тут є свої незручності - Ян, що любить верховодити в сім'ї, здатний провокувати домашні сварки, а при стійкості його почуттів справа легко може закінчитися розлученням, тим більше що оптимізм Яна полегшує ухвалення необдуманих рішень. Щоб уникнути цих неприємних оборотів і розкрити дійсно позитивні сторони свого характеру, Яну не заважає бути уважнішим і терплячим по відношенню до людей.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ян

Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я