Значення імені Яків

Значення імені Яків

Найчастіше Яша великий життєлюб, людина заводна, але відхідлива. Ім'я мало схиляє його до прояву твердості, до того ж Яків рано починає розуміти, що м'якістю і добродушними веселощами від оточення можна добитися набагато більшого. Зазвичай у нього велика самолюбність, проте вона легко знаходить вдоволення в турботі про власний добробут. Чого-чого, а своєї вигоди Яша постарається не упустити, і не даремно це ім'я стало одним з найулюбленіших у російських циганів.

Більшість Яковів люди чисто земні, енергія імені не зве їх до пошуку деяких абстрактних духовних цінностей, з яких вони визнають лише свободу своїх бажань. Це дозволяє Яші мало прив'язуватися до чого-небудь, приміром, втрачаючи друзів, чого він звичайно ж не бажає, він проте легко знаходить собі нових. Така ж ситуація може скластися і в сім'ї, до якої спільне господарство і зручність прив'язують його куди більше іншого.

Не виключено, що Яша з легким серцем стане шукати додаткових задоволень на стороні, при цьому швидше за все, дуже просто знайде собі виправдання в тому, що усі мужики так поступають, інші ж просто хрінові мужики. Проте при усій своїй упевненості ці романи він все ж про всяк випадок збереже від дружини в таємниці.

З усіх людських почуттів Яків зазвичай віддає перевагу веселій добродушності, він легко може посміятися і над собою, і над іншими, але дуже рідко застосовує цю якість як зброю для кепкувань. Іноді він стає запальним, навіть може стати буйним, особливо в хмелю, проте для нього навряд чи складе великих труднощів першим піти на примирення. Усе це робить його ім'я надзвичайно зручним для спілкування і життя, проте жінкам навряд чи варто надмірно сподіватися на особливу прихильність Яші до них.

Крім того, в сім'ї він навряд чи потерпить вирішальну роль дружини, хоча з міркувань зручності здатний зіграти роль підкаблучника. Не турбуйтеся, це усього лише роль, за якою легко можна розгледіти людину, для якої вищі пріоритети - це пріоритети його бажань.

Навряд чи можна чекати, що Якова здатні захопити честолюбні мрії про кар'єру - честолюбство тут зазвичай ні при чому і воно легко поступиться місцем турботам про добробут. Таким чином, дуже мало шансів, що його притягнуть ролі громадських лідерів або висоти творчості, зате він з успіхом може реалізувати себе і у бізнесі, і на добре оплачуваній керівній роботі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Яків

Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
В - мінливість і відсутність регулярності