Значення імені Ізольда

Значення імені Ізольда

Дзвінке і рішуче ім'я Ізольда має дуже сильну енергетику. Передусім хочеться відмітити, що воно здатне наділити свою власницю величезною самовпевненістю, незалежністю в судженнях і схильністю до крайнощів в поглядах.

Я сказав "здатне наділити", оскільки зовсім не факт, що дівчинка з таким ім'ям впорається з такою потужною енергетикою, цілком можливо, що при зіткненні з життєвими труднощами одна крайність змінить іншу і замість самовпевненості в душі Ізольди пишним кольором розцвіте горезвісний "комплекс неповноцінності".

Слід сказати, що і те і інше украй небажано, так що батькам ще в самому ранньому дитинстві бажано звернути увагу на значну самолюбність своєї дочки і спробувати урівноважити це почуття так, щоб достатня упевненість в собі поєднувалася з повагою до оточення.

У своєму колі Ізольда зазвичай смілива і рішуча, уміє наполягти на своєму, але частенько їй буває важко увійти до нового для себе колективу. Енергетика імені має деяке прагнення до замкнутості, що нерідко сприймається оточенням як зарозумілість, а властива їй категоричність ще більше зміцнює людей в такій думці про Ізольду. На додаток до усього за її холоднуватою, а то і просто крижаною маскою емоції можуть набирати колосальну силу і це, у свою чергу, ще сильніше розвиває категоричність, а отже, і ускладнює стосунки.

Розірвати цей замкнуте коло бажано якомога раніше. Особливо сприятливо, якщо ще в дитинстві самолюбність Ізольди була дещо згладжена і в її характері з'явилася відкритість, тоді і категоричність не розвинеться далі за звичайний юнацький максималізм. В цьому випадку її прямий характер і чуттєвість здатні зробити її чарівною в очах чоловіків, а енергійна імпульсивність може допомогти в реалізації честолюбних кар'єрних спрямувань.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ізольда

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля