Значення імені Ізабелла

Значення імені Ізабелла

У енергетиці імені Ізабелла найбільше значення мають такі якості, як рухливість, збудливість і чуттєвість. Зазвичай жінка з таким ім'ям дуже темпераментна і відрізняється рідкісною глибиною почуттів, що може бути як позитивним, так і негативним чинником долі. Не даремно ж це ім'я придумали іспанці, а вони як відомо, знають толк не лише в темпераменті, але і в тому, як з його допомогою неабияк ускладнити життя і собі, і людям.

Принаймні, саме такий стереотип уявлення про іспанський характер отримав поширення в Україні, ну а оскільки ми розглядаємо ім'я Ізабелла не в Іспанії, а в нашій стороні, саме цей стереотип і накладає свій відбиток. Ось навіть сорт найтерпкішого винограду дістав назву "Ізабелла".

Одним словом, пристрасність і імпульсивність характерні для Ізабелли у більшості випадків. Слід також врахувати значну самолюбність, таку характерну для володарів і власниць рідкісних імен, з обліком же краси, можна вважати, що ім'я Ізабелла відіб'ється на самовпевненості своєї хазяйки, якщо звичайно будуть відсутні інші приводи для утиску самолюбності, які тут немає ніякої можливості розглянути.

Такий характер, поза сумнівом, вимагає обережності. В першу чергу бажано спробувати урівноважити свою самолюбність з самолюбністю оточення, тобто поєднати його з повагою до людей, інакше неминуче велике число конфліктних ситуацій. Не потрібно поважати людей за щось, краще просто приймати їх такими, які вони є. Ще краще згладити свою пристрасність добрим почуттям гумору.

При такому розкладі у Ізабелли будуть усі шанси на хороші стосунки в сім'ї, де її чуттєвість буде оцінена належним чином, а її імпульсивна енергійність здатна привести до успіху в кар'єрі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ізабелла

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
А - сила і воля
Б - стабільність і пробивні здібності
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля