Значення імені Іван

Значення імені Іван

Це ім'я далеко не так однозначно, як може здатися - надто багато пройшло по Русі Іванів і навіть в казках він буває різним. Схоже, що наш народ вирішив вкласти в це ім'я усе своє уявлення про себе самого, з усіма протиріччями, шуканнями і мріями.

По енергетиці це ім'я досить урівноважене, в нім відчувається внутрішня сила і незлобивість, в той же час з самого дитинства хлопчик з цим ім'ям, швидше за все, немало постраждає від таких звичних словосполучень, як Іван-дурень і так далі. Важко представити, щоб дитина могла з розумінням віднестися до подібних кепкувань, а тому в житті Вані можлива достатня кількість образ і конфліктів.

У своєму прагненні самоствердитися Іван може неабияк вимотати собі нерви, але також може і набути уміння ставити себе у будь-якому колективі, що згодом здатне послужити йому прекрасну службу. На жаль, буває і так, що у Вані на цьому грунті розвивається значний комплекс неповноцінності, проте все ж це відбувається досить рідко. Втім, ті ж казки пропонують ще один результат - Іван може рано усвідомити вигоди спокійного відношення до кепкувань, нехай мовляв вважають ким завгодно, але добре сміється той, хто сміється останнім.

Усе це призводить до того, що багато Іванів залишаються, що називається, собі на думці. Вони дуже честолюбні, хоча зовні це не проявляється ніяк. До лідерства Іван зазвичай не прагне, його тягне не командувати, а просто займати високе становище в суспільстві, до чого він, швидше за все, і йтиме із завидною завзятістю. Звикнувши з дитинства стояти за себе, може дати кривдникові гідну відсіч. Словом, зазвичай Ваня цілком самостійна особа. Іноді він схильний підкреслювати свою гідність і незалежність, але частіше вважає за краще триматися так, як того вимагають обставини, приховуючи за цим свій власний розрахунок.

У стосунках з жінками Іван часто стає дуже привабливим і користується успіхом, якщо звичайно дитячі образи не привели його до розвитку комплексу неповноцінності. У сімейному житті він хороший хазяїн, любить матеріальний достаток і шанобливе ставлення до себе, цього він домагатиметься дуже наполегливо. Найбільшу користь в житті і кар'єрі здатні йому принести такі якості, як незлобивість і уміння ставити себе в колективі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Іван

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я