Значення імені Ісак

Значення імені Ісак

Енергетика імені Ісак має дивовижну широту і плавну рухливість. Воно як море, яке здається, може вмістити у свої глибини усе і уся, але при цьому абсолютно не змінить свої контури. Так і Ісак, він напрочуд сприйнятливий і уважний, він прислухається до чужої думки, вважаючи за краще терпляче вислухати, чим сперечатися, проте при цьому схилити його на чию-небудь сторону або змусити що-небудь зробити украй складно, а то і зовсім неможливо. Поки він сам не дозріє для того, щоб так чи інакше змінитися.

У більшості випадків Ісаку не властиві різкі рухи, і часто від людей з цим ім'ям віє якимсь легким смутком. Навіть гумор у них неквапливий, є в їх жартах щось осіннє, проте в інші моменти ця урівноважена картина може несподівано змінитися. Хоч і дуже рідко, але все таки іноді трапляється, що здавалося б, бездонна чаша терпіння Ісака раптом переповнюється, він стає різким і холодним. У ці хвилини він може бути стрімкий і навіть зухвалий, проте це усього лише моментальний порив, після якого Ісак знову як би розчиняється у своїй бездонності.

Найчастіше люди з цим ім'ям мають надзвичайно розвинену уяву, вони наполегливі і урівноважені, проте це далеко не завжди може добре проявитися у вдалій кар'єрі. По своїй натурі Ісак індивідуаліст, і йому набагато легше робити свою власну справу, чим працювати з ким-небудь в парі і вже тим більше під чиїм-небудь керівництвом. Не те щоб він не терпів над собою начальства, швидше, він просто не помічає його, частенько абсолютно спокійно ігноруючи його вимоги.

Це може неабияк затьмарити його долю, зате з іншого боку, Ісак при цьому зберігає свою самоцінність. Хто знає який шлях краще?

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ісак

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість