Значення імені Ірма

Значення імені Ірма

Ірма - ім'я урівноважене і тверде. На території колишнього СРСР воно зустрічається в основному в Прибалтиці, і слід сказати, що його енергетика добре відповідає тому стереотипу, який склався про загальний характер прибалтійських народів. Зазвичай Ірму виділяють такі риси, як незалежність, витримка, господарність і наполегливість.

У неї дуже сильно розвинена самолюбність, що ще більше посилюється рідкістю імені, проте у більшості випадків самолюбність Ірми добре урівноважена і не припускає ні хворобливості, ні зарозумілості.

Проте за її холоднуватою манерою триматися з малознайомими людьми, в чому до речі, чимала заслуга твердого звучання імені, оточення може підозрювати в Ірмі деяку гордовитість, хоча при ближчому знайомстві це відчуття, швидше за все, зникне. Вона дуже енергійна і працелюбна, часто буває не позбавлена почуття гумору, і в цілому можна чекати, що її доля складеться досить вдало. Єдине, що може ускладнити їй життя, так це надмірне прагнення до незалежності і гордість.

З таким характером їй буде дуже важко ужитися з начальством на роботі, а це природно, неабияк завадить кар'єрі. Це ж торкається і сімейних стосунків, де вона навряд чи потерпить керівництво чоловіка, а прямолінійний і різкий характер спровокує сімейні сварки.

Втім, вона і сама не прагне зайняти місце лідера в сім'ї, так що дійти з нею компромісу зазвичай буває не так вже важко. Крім того, Ірма дуже господарська і домовита, а за урівноваженою манерою триматися часто ховається досить глибока чуттєвість. Ось тільки якщо вона бажає реалізувати якісь честолюбні мрії і добитися успіху в кар'єрі, то краще всього це зробити в якій-небудь самостійній справі, будь то бізнес або ж вільна творчість.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ірма

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Р - догматичність і самовпевненість
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля