Значення імені Ірина

Значення імені Ірина

У імені Ірина прекрасно урівноважені такі якості, як твердість, життєрадісність, рухливість і цілеспрямованість. В той же час в нім спостерігається достатня незалежність, і тому усі перелічені властивості мало піддаються нівелюванню в процесі виховання. Воно і до кращого, оскільки урівноважене поєднання таких рис вдачі здатне зробити долю Ірини досить сприятливої.

Енергетика імені припускає у Іри аналітичний склад розуму, проте це не означає, що вона виросте отаким вченим сухарем. Швидше навпаки, просто вона зазвичай чітко знає, чого хоче від життя, а з усіх емоцій перевагу віддає почуттю гумору. Швидше за все, з самого дитинства Іра не обмежуватиме своє спілкування чисто дівочими компаніями, не виключено, що її більше притягатиме суспільство хлопчиків, де вона може навіть стати заводієм. Але все таки навряд чи ігри хлопченят занадто сильно захоплять її і завадять навчанню - зазвичай і в цьому вона знає міру, не бажаючи зайвий раз ускладнювати собі життя.

З віком Ірина найчастіше намагається приділяти досить часу своїй кар'єрі, що в першу чергу пов'язане не з честолюбними мріями, а з бажанням ще більше зміцнити свою самостійність і незалежність. При цьому у неї можуть бути добре розвинені завдатки тямущого керівника, оскільки внутрішня урівноваженість, розсудливість і почуття гумору дозволяють їй добре ладнати не лише з начальством, але і з підлеглими.

Важко уявити, що вона підвищуватиме голос на своїх працівників, тим більше що, поводячись з людьми чисто по-людськи, від них можна добитися набагато більшого. Ірина непоганий дипломат і психолог, оскільки уміє відчувати настрій співрозмовника і нерідко користується цим дуже уміло.

Практично виключено, щоб Іра наважилася обмежити своє життя лише господарськими і сімейними турботами, і це слід врахувати її чоловікові або ж кандидатові на посаду такого. Безумовно, її енергія дозволить підтримувати господарство на належному рівні, проте від кар'єри вона навряд чи відмовиться. Навіть якщо чоловік буде здатний забезпечити Ірину і дітей понад всяку міру, все одно її самостійність знайде собі який-небудь вихід, інакше Іра просто зачахне.

Та і чоловік, спробувавши ув'язнити її в чотирьох стінах, незабаром ризикує впритул зіткнутися з незалежним характером своєї дружини: або Ірина незабаром влаштує собі активне особисте життя, або ж рано чи пізно візьме чоловічка в їжакові рукавиці. Або ж станеться і те і інше. Одним словом, це ім'я прекрасно підходить для сучасної емансипованої жінки, що завжди слід враховувати кандидатам на її руку і серце.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ірина

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля