Значення імені Іраклій

Значення імені Іраклій

У імені Іраклій в першу чергу впадають у вічі такі якості, як твердість, напористість і активність. Зазвичай вже з дитинства людина з таким ім'ям уміє не лише постояти за себе, але і має хороші завдатки лідера. При цьому рідкість імені наділяє Іраклія значною самолюбністю. Він заводила і увесь час лізе в перші ряди, частенько починаючи проявляти своє почуття переваги по відношенню до однолітків.

Неважко здогадатися, що така позиція має свою зворотну сторону, оскільки подібні спрямування здатні пробудити невдоволення оточення і викликати їх активний опір. На цьому недовго і зламатися, внаслідок чого енергетика імені поміняє свій знак на прямо протилежний, і з самовпевненого лідера Іраклій може перетворитися на украй закомплексовану людину.

Втім, подібний неприємний результат маловірогідний, Іраклія здорово виручає рухливість і гнучкість його енергетики. Дуже часто, зустрічаючи опір на своєму шляху, Іраклій, на відміну від свого міфічного тезка - Геракла, уміє тверезо оцінювати свої сили і здатний на тимчасовий відступ. Більш того, нерідко, звикнувши з дитинства поважати силу характеру, він починає шукати підтримку у сильних світу цього.

Добре це або погано, проте, маючи досить гнучкий аналітичний розум і дипломатичність, Іраклій у більшості випадків має за спиною надійні тили, що оберігають його від багатьох життєвих катастроф.

В цілому ім'я дуже сприятливо для кар'єри, у тому числі і на керівних посадах. Тут Іраклій неначе не знає втоми, і його енергійність нерідко викликає подив. Дипломат і прекрасний стратег і тактик, він коваль свого щастя. Проте в сімейному житті сила його характеру може мати далеко не такі сприятливі наслідки. Тут його доля може сильно ускладнитися деякою егоїстичністю, а прагнення до лідерства здатне спровокувати безліч сімейних сварок і непорозумінь.

Уникнути цього можна тільки одним способом - бути уважнішим і м'якшим до людей, особливо до близьких. В цьому випадку удача не залишить його.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Іраклій

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність