Значення імені Іполит

Значення імені Іполит

По своїй енергетиці ім'я Іполит наділене твердістю, значною збудливістю і рухливістю. При цьому йому явно бракує пластичності. Зазвичай з найменших років Іполит відрізняється помітною імпульсивністю, поривчастою і жахливою образливістю. Він самолюбний, проте частенько йому бракує упевненості в собі, що здатна зробити самолюбність хворобливою. Він може постояти за себе, але на великий жаль, дуже часто цей самозахист схожий на нервовий зрив.

Іполит просто, замість того щоб знайти який-небудь оптимальний шлях для вирішення непорозуміння, починає гарячитися і не замислюється про наслідки до тих самих пір, поки не наламає дрів.

Безумовно, жити з таким характером досить складно. Іполит раз у раз ризикує потрапити в чергову конфліктну ситуацію і, не уміючи згладжувати протиріччя, ще більше посилює негативні аспекти свого імені. З цієї причини, якщо батьки бажають Іполиту щастя, їм потрібно приділити вихованню дитини досить багато часу і як мінімум урівноважити самолюбність Іполита. Справа ускладнюється тим, що під час спалахів люті Іполит може справляти враження украй категоричної і самовпевненої людини.

Між тим, наламавши дрів, він зазвичай втрачається і не знає, що робити, так що на жаль, за його категоричністю ховається швидше розгубленість, ніж віра у свої сили.

Для того, щоб його життя склалося вдаліше, йому дуже не завадило б звернути увагу на своє почуття гумору і легше відноситися до життя, а зокрема, до самого себе. В цьому випадку в його характері з'явиться пластичність, а рухливість розуму знайде свій прояв вже не в категоричній імпульсивності, а в різнобічності. Це допоможе йому задовольнити своє природжене честолюбство добившись успіху в кар'єрі, а заразом позбавить від великої кількості сімейних конфліктів і непорозумінь.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Іполит

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
И - приземленість і практичність
Т - тонка творча натура