Значення імені Інокентій

Значення імені Інокентій

По своїй енергетиці ім'я припускає у своєму власнику людину досить тихого, але легко збудливого і ранимого. Раніше такі риси вдачі називалися аристократичними, проте сьогоднішній день вимагає від людини дещо іншого. Дуже часто в дитинстві і юнацтві Інокентій схильний хворобливо переживати недостатню твердість і навіть уявну жіночність свого імені, проте звичайні для цих віків конфліктні ситуації йому мало властиві.

Ім'я не схиляє його до агресивності, замість цього Інокентій намагається знайти заспокоєння в книгах або спілкуванні з близькими друзями. Він романтик і вищою гідністю людини з дитинства вважає інтелект, з чим, до речі, важко не погодитися.

Усе це визначає його коло спілкування, де серед товаришів і друзів він перестає бути тихим і проявляє такі риси вдачі, як товариськість, дружелюбність, хороше почуття гумору. Дуже погано, якщо Кеша не зможе відшукати собі такий круг, адже тоді, вимушений часом знаходитися в товаристві однолітків, де в шані не лише розум, але і груба сила, Кеша може або абсолютно замкнутися в собі, або поступово порозгублювати свої ідеали, знаходячи вдоволення в грубому цинізмі, такому властивому вразливим людям!

Проте більшість носіїв цього імені з віком знаходять хороше застосування своїм душевним якостям в професіях, пов'язаних з мистецтвом. Зазвичай у них досить розвинене честолюбство, але можливо, бракує пробивних здібностей, для досягнення значних успіхів в кар'єрі. Так що якщо Інокентій бажає справжнього успіху, йому не заважає поєднати інтелігентність з умінням спокійно наполягати на своєму.

Крім того, не можна забувати, що ранима людини обумовлена не стільки нападками оточення, скільки підвищеною самолюбністю. Чесне слово, це можна здолати, і є для чого: тонка душевна організація Інокентія здатна наділити його прекрасною інтуїцією, яку можна було б навіть назвати екстрасенсорними здібностями, але щоб дійти до такої міри, Інокентію необхідно легше відноситися до своїх образ і навчитися щиро прощати людям, зумівши розгледіти за агресією прості людські недоліки і слабкість.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Інокентій

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
О - експансивність і емоційність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Т - тонка творча натура
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність