Значення імені Інна

Значення імені Інна

Це ім'я, як натягнута струна, здається, торкни Інни, і вона зазвучить. Ось тільки звучати вона може по-різному, усе залежить від того, як саме її торкнуться. Зазвичай це проявляється в надзвичайній збудливості і емоційності Інни. Сила її емоцій іноді просто колосальна, так що якщо вже їй що прийшло на розум, то навряд чи у кого вийде легко і швидко переспорити Інну. Часто це схиляє її до раннього захоплення якою-небудь творчістю і потрібно помітити, такий вихід є найбільш сприятливим.

Бажано спробувати дещо згладити її зайву емоційність. Річ навіть не в тому, що занадто сильні емоції ускладнюють життя і самій Інні, і оточуючим. Буває, що надзвичайно сильне збудження викликає в психіці зворотну реакцію, що навіть має свій спеціальний термін: "позамежне гальмування". Образно кажучи, людину починає "зашкалювати", і замість передбачуваної активності в ній відбувається усе прямо навпаки.

Слава богу, подібне буває дуже рідко, проте якщо з дитинства емоційність Інни не була хоч якось урівноважена спокійною логікою, вона може справляти враження людини не від миру сього, втрачаючи в критичних ситуаціях не лише контроль над собою, але і взагалі здатність реагувати на важку ситуацію. Найсприятливіше ж, якщо емоції будуть урівноважені добрим почуттям гумору.

Втім, набагато частіше Інна так і залишається, що називається, жінкою з характером, здатною загорітися від щонайменшої іскри, та так, що потім важко погасити це полум'я, що розбушувалося. При цьому чим більше суперечок і конфліктів буде в її житті, тим сильніше може розростатися її самолюбність, тобто як наслідок і її збудливість. У звичайній обстановці сила емоцій нерідко робить її заводієм і організатором всяких шумних заходів, але дуже часто справа швидко закінчується взаємними образами і навіть розривом стосунків.

Така ж небезпека може підстерігати Інну і в сімейному житті, якщо, звичайно, вона не навчиться примиряти свою самолюбність з самолюбністю оточення. Одним словом, їй не перешкодить більше прислухатися до почуттів і думок інших людей, особливо своїх близьких, а емоційність і завзятість спробувати застосувати не в стосунках з людьми, а в якій-небудь творчій професії.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Інна

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля