Значення імені Інга

Значення імені Інга

Неважко помітити, що в імені Інга твердість поєднується з деякою різкістю і цілеспрямованістю. Воно схоже на фортецю, готову у будь-який момент дати залп з усіх своїх знарядь, і за стінами цієї фортеці створюються прекрасні умови для росту і без того значної самолюбності Інги.

Зазвичай з самого дитинства Інга знає, чого вона хоче від життя, і часто уміє добитися свого. Її важко назвати дуже неспокійною дівчинкою, вона може бути терплячою і привітною, ось тільки в спілкуванні з подругами і дорослими у неї нерідко починає виникати відчуття, що хтось намагається ущемити її інтереси. Саме тоді і проявляється твердий характер Інги. Вона легко може затіяти гарячу суперечку, навіть нагрубіянити. Або ж просто усім своїм видом виразить невдоволення і готовність дати відсіч.

Батькам слід бути дуже уважними, оскільки за таким активним і сильним відстоюванням своїх інтересів можна легко перетворитися на закоренілого егоїста. Згодом це, швидше за все, негативно позначиться на долі Інги, а можливо, що і на здоров'ї. Якщо ж її самолюбність в процесі виховання буде урівноважена з розумінням інтересів інших людей і з умінням дивитися на світ очима своїх близьких, тоді сила її характеру зможе знайти собі дійсно хороше застосування і в кар'єрі, і в особистому житті.

Цікаво, що часто Інга відчуває якийсь душевний дискомфорт. Вона раптом починає без видимих причин скаржитися на долю, схильна перебільшувати свої нещастя і труднощі. Насправді найчастіше причина криється не в її долі, а в її відношенні до себе. Насправді, якщо людина живе в постійній готовності відстоювати свої інтереси або просто приділяє їм надто багато уваги, то віна, звичайно ж починає втомлюватися від цього. Здається, задовольни ці інтереси - і втома пройде.

Як наркотик вимагає день від дня все більшої і більшої дози, так і бажання людини - їх не можна задовольнити раз і назавжди, і замість щастя виникає нескінченна гонитва за ним. Крім того, невдоволення своєю долею заважає помітити труднощі близьких людей, Інга може просто не помічати їх за своїми, найчастіше ілюзорними, стражданнями.

Між тим секрет справжнього щастя простий - досить усього лише спробувати подивитися на світ очима іншої людини, спробувати проникнути в глибини його душі, і життя заграє новими фарбами, оскільки у людини є лише одне справжнє щастя - любов і радість спілкування. Решта - це тільки спроби наблизитися до цього почуття.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Інга

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Г - сумлінність і увага до деталей
А - сила і воля