Значення імені Ілля

Значення імені Ілля

Повага до цього імені на Русі має глибокі корені: тут і билини, і православний образ Іллі-пророка, що замінив свого часу язичницького громовержця Перуна. Часом навіть Ілля випробовує надмірну увагу до своєї персони і тому може триматися в суспільстві дещо насторожено і стримано. Проте назвати його характер замкнутим не можна, швидше, він просто рівний в спілкуванні як з близькими, так і із сторонніми людьми.

По своїй енергетиці це ім'я наділяє свого власника достатньою урівноваженістю, вказуючи проте на можливість емоційного вибуху. Втім, Ілля не схильний копити в собі напругу, і тому навряд чи сила цього вибуху буде занадто сильною, а конфліктні ситуації, швидше за все, не залишать в його душі глибокого і хворобливого сліду. Крім того, дуже часто цей емоційний імпульс знаходить свій прояв в спрямованості до майбутнього, будить в Іллі честолюбні мрії. В цьому випадку він наполегливо будуватиме своє "щасливе завтра", терпляче наближаючи його своєю власною працею.

Насправді, такій завзятості можна позаздрити, але і тут є свої нюанси - коли людина надто багато уваги приділяє майбутньому щастю, він може не помітити щастя сьогоднішнього. Можливо, це зробить Іллю занадто строгим і невдоволеним своїм справжнім життям, причому йому може здаватися, що саме це невдоволення і штовхає його працювати на перспективу. Насправді це замкнуте коло - мрії про завтрашнє щастя народжують невдоволення сьогоднішнім днем, а невдоволення, у свою чергу, посилює мрії про світле майбутнє.

Це схоже на спроби дійти до горизонту, причому багато носіїв імені, так і не досягнувши здійснення своєї заповітної мрії, намагаються реалізувати її у своїх дітях. Можливо, тому серед наших вождів було так багато Іллічей?

Ще одна важлива риса, властива Іллі - його господарність, яка у поєднанні з терпінням і здатністю долати труднощі може принести йому немало користі в житті і кар'єрі, особливо якщо Ілля зуміє навчитися радіти не лише майбутньому, але і сьогоднішньому життю. Інакше до старості він може перетворитися на буркотливого нестерпного старого.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ілля

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність