Значення імені Іларіон

Значення імені Іларіон

Для енергетики імені Іларіон характерна підвищена чутливість і рухливість. З одного боку, воно має деяку твердість, проте ця твердість не припускає якої-небудь довгої концентрації, і тому рухливість Іларіона найчастіше не знаходить своє відображення в діловій активності. Зате це проявляється в розумових процесах і емоційному сприйнятті. У переважній більшості випадків носій імені Іларіон є людиною досить тонкої душевної організації. Він сприйнятливий і легко ранимий, як правило, жвавий розум і колосальна допитливість роблять його прекрасно освіченою людиною.

Цікаво, що при усій чутливості важко чекати, що Іларіон буде надмірно образливим і хоч трохи схильним до конфліктів. Він тяжко переживає сварку, але як правило замість того, щоб прийняти якесь рішення, починає ставити питання про те, чому ж усе так сталося? Навіть якщо Іларіон на словах і засудить людину, все одно подібні питання не залишать його в спокої. Можливо, він навіть знайде якесь виправдання своєму кривдникові.

Чи треба говорити, що з таким інтелігентним і м'яким характером жити у наш час досить важко? Втім, подібне відзначалося і в спокійніші часи, так що Іларіону не перешкодило б навчитися деякій твердості і наполегливості, що зовсім навіть не суперечить інтелігентності, а навпаки надає цій якості необхідну дієвість. Головне, щоб ця твердість була урівноважена і поєднувалася з повагою до людей.

Такий підхід може посприяти Іларіону в його становленні в суспільстві, а його творчі здібності, уява і швидкий розум могли б добре проявитися в якій-небудь гуманітарній галузі науки або в мистецтві.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Іларіон

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я