Значення імені Ія

Значення імені Ія

Іншого такого імені мабуть не знайдеш, ще б: мало того, що воно коротше за усі інші імена, так в нім ще немає жодної приголосної! На перший погляд начебто дрібниця, але спробуйте усвідомити себе через ім'я, позбавлене хоч якоїсь звукової опори, яке найбільше нагадує вигук, викрик, типу "ай-ай-ай" або навіть бойовий клич каратиста! Так от, для носія імені Ія це не просто звуки, а він сам, ні більше ні менше.

Звідси і в характері Ії передусім знайде свій прояв саме колосальна рушійна енергія, якій на жал, нема на що опертися. Вірніше буде сказати, енергія імені схиляє Ію до прояву стриманості, але не надає такої можливості.

Вона дуже самолюбна і ранима, будучи отаким клубком почуттів і нервів, що особливо сильно проявляється в період статевого дозрівання. Куди вже тут до спокійних міркувань! Інший раз вона готова зірватися від будь-якої дрібниці, а іноді тяжко намагається стримати який-небудь пристрасний порив. Чого-чого, а стриманості Ії дійсно бракує. Добре хоч, що серед властивих почуттів у більшості випадків є і прекрасне почуття гумору, так що у неї є непоганий шанс давати вихід своїй душевній напрузі за допомогою жартів. З віком ця збудливість дещо згладжується, але не до кінця, і дуже часто за спокоєм Ії відчуваються киплячі пристрасті, що неабияк ускладнюють їй життя і взаємовідносини з оточенням.

З іншого боку, ця нескінченна боротьба зі своїми почуттями загартовує Ію і робить її дуже вольовою жінкою, що поза сумнівом, позначиться сприятливо, треба тільки Іє набути нарешті внутрішньої рівноваги. Адже для цього треба не так вже багато - досить просто прийняти ситуацію такою, яка вона є. Не потрібно намагатися давити свої почуття, краще спробувати повернути їх в потрібному для себе напрямі.

В цьому випадку колосальна енергія Ії може зробити справжні дива і забезпечити їй успіх в якій-небудь кар'єрі, особливо пов'язаній з творчістю.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ія

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність