Значення імені Ігор

Значення імені Ігор

Навіть будучи поширеним, це ім'я все одно продовжує залишатися дуже помітним і виразним і багато в чому визначає характер свого володаря. По енергетиці воно досить сильне, проте при цьому в нім відчувається деяка замкнутість. Не володій ім'я певною м'якістю, це могло б привести до значної внутрішньої напруги, а так енергія Ігоря знаходиться в рівновазі, що робить його досить рухливою і активною людиною.

У дитячому віці ця рівновага може схилятися в ту або іншу сторону, приміром, іноді Ігор взагалі не відрізняється усидливістю, але частіше він все ж здатний проявити відому старанність і терплячість в справах і навчанні, поєднуючи це з активними дитячими іграми. Ще одна важлива властивість енергії імені в тому, що воно наділяє свого хазяїна достатньою самолюбністю, яка втім рідко буває ущемленою, просто більшості Ігорів не чуже поняття гордості. Багато хто з них готовий постояти за свою честь завжди і скрізь і навіть іноді підкреслюють це своїм видом.

В цілому більшість носіїв цього імені є діяльними натурами, хоча діяльність їх важко назвати кипучою, швидше, в ній простежується усе та ж рівновага. Дуже рідко внутрішні переживання Ігоря забарвлені в похмурі тони, повсякденні турботи і справи допомагають йому набути спокою.

Навіть у разі яких-небудь неприємностей енергія імені дозволяє йому зберегти необхідний оптимізм, і сила негативних емоцій спрямовується в творче русло, витрачаючись не на тяжкі переживання, а на пошуки реальних виходів з важкої ситуації.

Зазвичай Ігор добре вписується у будь-який колектив, причому якщо він з дитинства не відрізнявся усидливістю, то часто стає ватажком в компанії однолітків. Втім, з віком тяга до лідерства найчастіше не знаходить собі застосування, і неабиякою мірою це залежить від того, що Ігор нерідко пред'являє до людей занадто високі вимоги.

Якнайкраще здібності Ігоря можуть проявитися в тих областях, де усе залежатиме від його власних зусиль. Якщо ж він бажає плідно співпрацювати з ким-небудь або ж прагне зайняти керівний пост, йому необхідно навчитися поєднувати свою вимогливість із спокійнішим сприйняттям людських слабкостей. Ту ж раду можна дати і відносно його сімейного життя.

Так, скажімо, не виключено, що поважаючи в людині силу характеру, Ігор шукатиме цю якість у своїй потенційній дружині, а знайшовши, ризикує або сам потрапити "під черевик", або перетворити сімейне життя на справжню боротьбу характерів.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ігор

І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Г - сумлінність і увага до деталей
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість