Значення імені Христина

Значення імені Христина

Неважко помітити, що ім'я Христина звучить з деяким іноземним відтінком. Ім'я Христина несе на собі відбиток якогось аристократизму і елітарності.

Останніми роками, здається в моду знову стали входити чисто вітчизняні імена, проте і досі ще магія європейських назв не втратила остаточно своєї сили, так що ті батьки, які дають своїй дочці ім'я Христина, вже припускають в ній несхожість на простих дівчаток, підкреслюючи її деяку обраність і, що називається, стильність.

Тут відразу ж слід зробити обмовку, що далеко не скрізь ім'я з відбитком елітарності сприйматиметься доброзичливо, так що якщо Христина бажає мати нормальні взаємовідносини в колективі, їй необхідно виправдати стильність свого імені. Від Христини знадобиться уміння триматися, постояти за себе у разі потреби, адже не виключено, що красиве ім'я викликатиме заздрість, а тому і неприязнь.

Буває, що Христині просто бракує духу відповідати своєму імені і вона з дитинства перетворюється на боязку, закомплексовану людину. Втім, подібне трапляється рідко, оскільки загальна енергетика імені має достатній заряд міцності. Христя може у разі чого і досить вдало сказати ущипливо, чим нерідко ставить кривдника на місце.

Швидше за все жінка з таким ім'ям відчуватиме потребу добитися високого становища в суспільстві, для чого може обрати яку-небудь модну професію або ж просто буде прагнути зав'язати спілкування з людьми з високих кругів. Навіть якщо у неї це не вийде і доля їй відведе роль звичайної домогосподарки, все одно подібні мрії не залишать Христину. Просто в цьому випадку вона вважатиме своє життя невдалим і марним.

На жаль, за такими мріями часто не помічається просте людське щастя, яке, як з часом неодмінно з'ясується, не може замінити навіть найбільш грандіозний успіх і слава.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Христина

X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля