Значення імені Хома

Значення імені Хома

Ім'я Хома ще з часів Христа стало синонімом скепсису, недовірливості і сумніву. Що ж, залишається тільки дивуватися з тому факту, що звукова енергетика імені повністю збереглася і вражаюче точно передає характер євангельського апостола Хоми, що прозвав згодом Невіруючим. Не даремно у середньовічних гностиків образ цього апостола став символом досягнення таємного вчення Христа не через сліпу і безрозсудну віру, а за допомогою власного розуму.

Передусім в енергетиці імені Хома слід зазначити урівноваженість між допитливістю, уявою і обережністю. Крім того, не можна залишити осторонь і такі риси енергетики, як поглибленість і прагнення до самоаналізу.

Зазвичай Хома тримається в суспільстві досить спокійно, він цілком самостійна людина, що не випробовує бажання стати лідером і вже тим більше піддаватися чиєму-небудь впливу. Можливо, його і не можна назвати абсолютним скептиком, проте, точно так, як і його євангельський тезко, сучасний Хома рідко коли квапиться з виводами. "Може, так, а може, і не так. Сім разів відміряй... Квапливість же хороша тільки при лові бліх", - приблизно за таким принципом будуються спокійні міркування Хоми.

Ще одна риса, властива носіям цього імені - це схильність до урівноваженої дотепності, що до речі відмінно допомагає позбавити самолюбність Хоми від хворобливості і дозволяє йому нормально почувати себе практично у будь-якому колективі. Хома досить добродушний, а його деяка обережність в судженні про людей тільки надає ваги цим судженням.

В цілому можна чекати, що життя Хоми складеться досить вдало і без зайвих ускладнень. Неконфліктність і почуття гумору забезпечать йому хороші стосунки як на роботі, так і в сім'ї, а здатність до поглиблених роздумів і працьовитість здатні принести добрі плоди в якій-небудь професії, пов'язаній з точними науками або технікою. Можливо, єдине, чого йому не вистачатиме для повноцінного щастя, так це душевної відкритості і щирості почуттів в стосунках з близькими людьми.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Хома

X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
О - експансивність і емоційність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля