Значення імені Харитон

Значення імені Харитон

Харитон - ім'я людини з досить складним характером, і в першу чергу це пов'язано з хворобливою самолюбністю. Насправді, в дитячі роки у Харитона є немало підстав бути невдоволеним або навіть соромитися свого рідкісного імені. Ось, скажімо, у вигляді прізвища - Харитонів - воно навряд чи може викликати якісь негативні асоціації, іншу справу - ім'я, мало того, що воно виглядає досить застарілим і тому дуже помітним на тлі звичайних імен, так ще надає величезний простір для хлоп'ячої фантазії в плані письменництва усіляких прізвиськ. Тут, як кажуть, і думати особливо нічого, адже навіть нормального зменшувального імені для Харитона не підбереш, відразу ж спадають на думку такі, прямо скажемо, не дуже вдалі варіанти, як Харя, Ріта або Тоня.

Найцікавіше, що можливо нікому і в голову не прийде величати його такими іменами, проте самому Харитону буває досить однієї тільки можливості подібних кепкувань, щоб украй хворобливо відноситися до свого імені.

З віком, звичайно, ім'я вже перестає мати таке важливе значення, проте дитячі переживання не проходять дарма - по-перше, Харитон вважає за краще навіть в дружніх компаніях представлятися повним ім'ям, що надає йому дещо зайву серйозність і навіть суворість, а по-друге, хвороблива самолюбність залишається йому властивою на багато років.

З іншого боку, в його характері є немало і позитивних рис. Він дуже працелюбний, наполегливий в досягненні мети і єдине, що заважає йому добитися успіху в житті - це його конфліктність. Можна бути упевненим, що якщо йому вдасться здолати цю сторону свого характеру, то життя його складеться набагато вдаліше. Допомогти ж йому в цьому може добре почуття гумору і м'якше відношення до оточення. Не потрібно бути таким серйозним - і усе буде добре.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Харитон

X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Т - тонка творча натура
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я