Значення імені Григорій

Значення імені Григорій

Енергія цього імені дуже значна і часто навіть по батькові Григорович впливає на людину сильніше, ніж його власне ім'я. Цю енергію Гриша починає відчувати з самого раннього дитинства, воно закликає його діяти не оглядаючись, прагнути до здійснення своєї мети і не дуже-то замислюватися про труднощі. Батькам з ним непросто, зате в компанії одноліток Гриша почуває себе упевнено.

Нерідко недолік фізичної сили він успішно заповнює своєю рішучою вдачею, іноді навіть починає здаватися, що йому і в голову не приходять думки про обережність, але це звичайно не так. Просто часто зачеплена самолюбність викликає у нього такі сильні емоції, що інші почуття, у тому числі і почуття самозбереження, притупляються. Втім, коли лють проходить, він навряд чи довго зберігатиме зло.

Дорослішаючи, Григорій зазвичай знаходить інше застосування своєї енергії. Буває що не випробовуючи особливої любові до старанних занять в школі і часто відстаючи по багатьох предметах, Гриша раптом проявить незвичайні здібності, швидко надолужить упущений час і на диво всім успішно складе іспити до якого-небудь престижного вузу. А секрет тут простий - йому потрібна мета, причому не яка-небудь віддалена і туманна, набагато краще він почуває себе там, де усе вирішується одним-двома ривками, отаким кавалерійським наскоком.

Швидше за все, у Григорія буде непроста доля, особливо якщо він не зможе упоратися зі своєю гарячністю. Його зухвалість майже напевно забезпечить йому на шляху немало перешкод, проте вона ж у поєднанні з самовпевненістю і честолюбними спрямуваннями іноді здатна і вознести його до запаморочливих висот. Одним словом, не потрібно забувати, що усе добре, коли в міру, прекрасно, коли людина не боїться сильних світу цього, але і грубити зі всякого приводу зовсім не обов'язково. Втім, у багатьох Гриш ця гарячність з віком дещо згладжується, залишаючи місце самовпевненості і твердості характеру.

У стосунках з жінками і в сімейному житті у Гриші можуть виникнути такі ж проблеми, і тут можна дати раду - раз вже ім'я мало схиляє свого власника до м'якості, то незайве самому повчитися легшому відношенню до життя і до самого себе. Якщо Григорій відкриє в собі здатність по доброму сміятися над самим собою, його шанси на нормальну долю і успіх в справах різко зростуть.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Григорій

Г - сумлінність і увага до деталей
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Г - сумлінність і увага до деталей
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність