Значення імені Гордій

Значення імені Гордій

Передусім в енергетиці імені Гордій помітні урівноважена твердість і достатня активність. По своєму характерному звучанню воно досить відкрито, проте тут може позначитися явна асоціація з поняттям гордості, що може значно ослабити відкритість, а в окремих випадках навіть привести до деякої замкнутості Гордія.

Насправді нерідко, щоб уникнути підозр в зайвій гордині, людині з цим ім'ям доводиться не просто приховувати свою незалежність і негативні емоції, але і старанно робити вигляд, що його це мало чіпає. Інакше він просто буде вимушений піти в себе, як це і личить натуральному гордівникові.

З цієї причини зазвичай Гордій справляє враження цілком урівноваженої людини. У спілкуванні він рівний, хоча нерідко його імпульсивність все ж знаходить своє відображення в схильності до дотепності. У справах він дуже старанний, частенько дивуючи оточення своєю працездатністю і енергією і, потрібно помітити, його діловитість є для нього просто рятівною. Річ у тому, що стриманість - це зовсім не кращий спосіб упоратися зі своїми емоціями.

Навпаки, почуття що не мають собі виходу і переживання часто набувають характеру пристрасті, так що якщо Гордій не витрачатиме свою енергію, що скупчилася, в якій-небудь справі, то емоції рано чи пізно знайдуть собі набагато менш безпечний вихід, аж до можливого нервового зриву.

<р>Поза сумнівом, роботяга Гордій має усі шанси добитися успіху в кар'єрі. Не позбавлений дипломатичності і уміння поважати чужу гідність, він може бути непоганим організатором. Проте для справжнього щастя йому все ж бракує деякої відкритості, принаймні це відноситься до взаємовідносин з близькими.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Гордій

Г - сумлінність і увага до деталей
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність