Значення імені Глорія

Значення імені Глорія

Ім'я Глорія досить звучне і енергійне, але ця енергійність частіше спрямована усередину, чим назовні. Іншими словами, Глорія приділяє значно більше уваги самій собі, чим людям, що оточують її і зовнішнім обставинам життя. Тут є деяка небезпека, оскільки красиве і рідкісне ім'я вже виділяє Глорію із загального оточення, і її холоднувата манера триматися в сукупності із зайвою увагою до самої себе з боку може сприйматися як егоїстичні схильності або навіть зарозумілість. Це усього лише ілюзія, насправді Глорія ставиться до себе досить вимогливо, а її самолюбність не припускає низької думки про оточення. Принаймні, подібне відзначається рідко.

Зазвичай жінка з ім'ям Глорія виділяється в суспільстві достатньою самовпевненістю і стриманістю. Іноді вона буває товариська, але ось балакучою її ніяк не назвеш - найчастіше в її мові проглядає спокійна розсудливість, а не емоційність, що видає в ній дещо чоловічий склад характеру. Їй властиві цілеспрямованість, постійність, а прагнення стримувати свої емоції надає її почуттям глибину і стійкість.

Шкода тільки, що відноситься це зовсім не тільки до позитивних емоцій - негативна напруга так само може скупчуватися в її душі, що з часом здатне зробити Глорію досить дратівливою, а це у свою чергу ускладнить їй і без того непрості стосунки з оточенням.

Глорія - людина самостійна і уміє відповідати за свої вчинки. Немає сумніву, що її витримка і терпіння можуть допомогти їй добитися успіху в житті, ось тільки в силу своєї закритості вона частенько відчуває себе самотньою на своєму життєвому шляху. Уникнути цього можна - якщо Глорія зуміє навчитися легше відноситься до життя і передусім до себе самої, якщо в її характері буде трохи більше доброго гумору, то і в житті у неї не буде місця ні внутрішній напрузі, ні дратівливості, ні самотності.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Глорія

Г - сумлінність і увага до деталей
Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність