Значення імені Гліб

Значення імені Гліб

Ім'я Гліб улюблене на Русі з давніх пір і, напевно, не лише тому, що одним з перших воно потрапило в число не заморських, а православних святих імен. Чималу роль тут зіграла і приваблива енергетика слова. У нім виразно відчувається доброзичливість, сила характеру, твердість, господарність, і до того ж усе це посилюється чіткою асоціацією з хлібом, без якого як відомо, і життя немає. Безумовно, будь ця асоціація відвертішої, сенс би її затерся, а так - в самий раз, щоб відчувати не свідомістю, а серцем.

Можна сміливо сказати, що Глібу повезло з його ім'ям, і не важливо, що сьогодні воно не має такого широкого поширення, як раніше. Вся річ у тому, що у свій час воно стало звучати аж надто по-селянські, і коли до моди увійшло міське життя, поступово втратило привабливість. Сьогодні ж ця ситуація виправляється, багато в чому, до речі, завдяки образу Гліба Жеглова у фільмі "Місце зустрічі змінити не можна", і цілком можна чекати, що ім'я в найближчому часі повернеться. Принаймні, сьогодні в нім вже мало простежуються "сільські мотиви".

По своїй енергетиці ім'я Гліб має чітку спрямованість, припускаючи у своєму носії діловитість і господарність, і найчастіше саме ці якості визначають життєвий шлях людини. З самого дитинства на Глібі лежить деякий друк серйозності. Зазвичай він любить майструвати, часто береться допомагати дорослим в їх справах, старанний, але при цьому свавільний і упертий.

Подорослішавши, він швидше за все вибере свою дорогу самостійно, причому головною метою для нього навряд чи буде кар'єра, головне - забезпечити сім'ю, поставити на ноги дітей, облаштувати будинок і господарство. Проте може статися і по-іншому. Не виключено, що Гліб захоче здолати деяку простоту свого імені і з тією ж завзятістю почне прокладати собі дорогу до якого-небудь високого становища.

Навряд чи його зможе спокусити аристократичний лиск або богемна вседозволеність, але він все ж здатний прийняти подібні правила гри, залишаючись при цьому самим собою і тому вигідно виділяючись з причесаного під одну гребінку оточення. Врешті-решт, у будь-якій справі головне - характер, а з цим у нього звичайне усе нормально. Особливо добре, коли у Гліба буде досить розвинене почуття гумору, інакше його серйозність може перетворитися на похмурість. В той же час вдалий жарт, сказаний з серйозним обличчям, часто привертає ще більшу вагу.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Гліб

Г - сумлінність і увага до деталей
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Б - стабільність і пробивні здібності