Значення імені Герман

Значення імені Герман

Саме по собі ім'я Герман має хорошу чітко виражену енергетику, в ній благородство, сила характеру, упевненість, здатність до зосередження і в той же час незлобливість. Проте в різних поколіннях його дія відчувалася по різному. Уявіть собі, як було хлопчикові з цим ім'ям під час Вітчизняної війни. Діти - завжди діти, вони люблять у своїх іграх копіювати доросле життя, і якщо країна воювала з Німеччиною, то російський хлопчик з ім'ям Герман був хорошою мішенню для дитячих нападок.

Звідси Германам військових років частенько доводилося силою відстоювати свої честь і гідність, а як відомо у цього шляху два результати - або характер загартовується, або відбувається надлом, що наділяє людину часом самими непристойними якостями. Проте Доля, обійшовшись з Германами 40-х і 50-х досить неласкаво, виростила серед них немало гідних людей і героїв.

Зовсім інша справа Герман, якщо можна так виразитися, зразка останньої третини ХХ століття, коли загальна позитивна енергетика імені ще більше посилюється в силу модного впливу культури Заходу. Маятник Долі гойднувся в прямо протилежну сторону, відкривши для Германа широкий спектр можливостей.

На його стороні симпатії людей, і це часто допомагає йому в кар'єрі, бізнесі, робить чарівним в очах "слабкої" статі. Дуже непросто не втратити розум від такої кількості удач і спокус, можливо, до "зоряної хвороби" справа і не дійде, але все одно, як легко оступитися в захваті успіхом.

Справа навіть не у кількості ворогів, швидше, біда в іншому - Герман може втратити друзів - і тоді уся його удачливість піде прахом. Одним словом, гордість і зарозумілість не повинні перевищувати меж необхідної самолюбності. Порятунок же для Германа - в умінні поважати людей. Якщо він частіше ставитиме себе на місце іншого, намагаючись краще зрозуміти його, то удача навряд чи залишить Геру.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Герман

Г - сумлінність і увага до деталей
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я