Значення імені Герасим

Значення імені Герасим

У імені Герасим досить добре поєднуються добродушність, твердість і схильність до дотепності, що неабиякою мірою допомагає згладжувати досить чутливу самолюбність Гери. Так вже сталося, що з легкої руки Івана Тургенєва зворушливі стосунки між безіменною собачкою Муму і її глухонімим Герасимом, що втопив, давно стали надбанням анекдотів, і що якби сучасний Герасим не мав почуття гумору, то йому з дитинства довелося б вислухати немало кепкувань. Дотепність же Гери часто виручає його, хоча при цьому його самолюбність зазвичай все одно залишається дуже чутливою.

Найчастіше Герасим є людиною доброю і неконфліктною, в суспільстві він тримається досить урівноважено, проте в деяких досить окремих випадках все ж може і розлютитися. При цьому зупинити його буває дуже важко. Він досить працелюбний і велике значення надає своїй кар'єрі, наполегливо намагаючись досягти високого громадського становища. Взагалі завзятість йому не позичати, принаймні, до тих пір, поки він має яку-небудь високу мету.

Вибираючи свій життєвий шлях, він зазвичай віддає перевагу тому, де усе залежатиме від його особистих старань і завзятості, що втім не заважає йому працювати під чиїм-небудь початком. За природою Гера схильний більше довіряти розуму, ніж почуттям.

В цілому у нього багато шансів добитися успіху в професіях, пов'язаних з технікою або точними науками; з нього міг би навіть вийти непоганий керівник, що не боїться відповідальності і в міру обережний. А ось в особистому житті, де дуже багато що залежить від потенційних партнерів, Герасиму, цілком ймовірно, не вистачатиме упевненості в собі. Іншими словами, він може стати нерішучим в стосунках з жінками і довго не заведе сім'ю.

Можливо, йому слід просто трохи легше відноситися до можливих невдач і більше довіряти своїй щасливій зірці.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Герасим

Г - сумлінність і увага до деталей
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість