Значення імені Георгій

Значення імені Георгій

Прислухайтеся до звучання цього слова: воно починається на підйомі, потім напруга його зростає і у кінці - невизначеність. Можливо, тому часто Георгій вважає за краще називати себе просто Жорою, тоді як зменшувальний варіант міг би звучати і інакше - Гера. Ні, ім'я Жора більше згладжує або маскує небезпечне честолюбство.

Є у цього імені і інша характерна особливість - воно пожвавлює в пам'яті героїчний образ, і у оточення мимоволі виникає асоціація - Побідоносець. А раз так, то зазнавши поразки або відступивши від труднощів, Георгій може небезпідставно побоюватися кепкування: мовляв, теж мені Побідоносець! У молоді роки, коли більшість хлопчиків відчувають потребу в самоствердженні, подібне кепкування здатне дуже вдарити по самолюбності і підірвати авторитет. З іншого боку, відповідати за характером і силі цьому образу завжди і скрізь шалено складно. Зате нікому не прийде в голову така паралель з Жорою: Жора Побідоносець - це вже ні до чого.

Усе це досить цікаво відбивається на характері Георгія. Зазвичай Жора, йдучи за енергією свого зменшувального імені, що розташовує до гумору, легко вписується в колектив і навіть часом стає душею компанії. Він може підняти настрій, розвеселити, затіяти що-небудь цікаве, але у нього є і інше життя, життя мрійника і честолюбця. Компанії не затягують Жору занадто сильно, найчастіше він багато часу проводить за книгами, хоча на людях схильний сміятися над цим своїм захопленням.

Цікаво, що коли Жорі вдається досягти високого становища або ж коли у нього будуть для цього хороші шанси, він швидше за все вважатиме за краще, щоб його називали Георгієм, забувши про зменшувальне ім'я. Багатьом може здатися, що Жора абсолютно змінився, що удачі закрутили йому голову, проте це не так; просто він нарешті перестав приховувати свої істинні думки і став таким, яким він завжди і відчував себе в мріях.

У стосунках з жінками Георгію забезпечують успіх його зовнішня веселість і внутрішня мрійливість, з ним буває легко і цікаво. Нерідко у Жори великий вибір, що зазвичай заважає зробити його правильно. Приблизно як в супермаркеті, коли очі розбігаються і врешті-решт береш те, що ближче і яскравіше. Одним словом, шансів на вдалий шлюб у нього трохи, до того ж успіх у жінок може привести до того, що він легковажно відноситиметься до сімейного життя.

У професійному плані йому варто спробувати себе в творчих спеціальностях або в науці, де його розвинена уява, цілком імовірно, знайде гідне застосування. Багатьох Георгієв притягає кар'єра військового або ж професії, пов'язані з романтикою і пригодами.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Георгій

Г - сумлінність і увага до деталей
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
Г - сумлінність і увага до деталей
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність