Значення імені Геннадій

Значення імені Геннадій

Це ім'я цілком спокійної і самостійної людини; можливо, воно декілька неквапливе, схиляючи свого володаря до деякої флегматичності і в цьому є певні переваги. Зазвичай Гена з дитинства росте в міру слухняним, старанним і акуратним хлопчиком. Нехай в його кімнаті і немає ідеального порядку, зате усе на місці. У школі він найчастіше вчиться добре.

Енергія імені не несе чітко вираженого прагнення до лідерства; він вважає за краще швидше йти своєю дорогою сам, чим тягнути за собою інших, але ігри Геннадій любить, при цьому часто проявляє в грі властиву йому акуратність. Він рідко метушиться або квапиться; готуючись до якого-небудь заходу ретельно підготує усе необхідне, неважливо чи йде мова про роботу або, скажімо, риболовлю. Безумовно, шкідливими такі якості не назвеш, і серед навколишніх Гена користується достатньою повагою.

Більшість Геннадіїв мають урівноважену самолюбність; найчастіше не схильні особливо задаватися, вони все ж можуть і постояти за свою честь. Не чужі їм і честолюбні помисли, в реалізації яких неабияк допомагає терплячість і уміння проявити наполегливість. Звичайно, доля у них може скластися по-різному: адже рівновага характеру добре тільки з одного боку, з іншої ж - на урівноважену дитину легше впливати батькам або іншим вихователям. Тому дуже багато що в житті Гени залежатиме від того, яка людина зробила на нього більший вплив.

Якщо з дитинства честолюбство Геннадія отримає достатній розвиток, він може зробити непогану кар'єру, досить спокійно відносячись до невдоволення своїх ворогів і конкурентів-заздрісників. Часто батьки прищеплюють йому прагнення до інтелектуальності, що також позначається на хорошому виборі життєвого шляху. Можливо, він і не рватиметься у великі вчені, але докладе немало зусиль, щоб досягти гідного положення.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Геннадій

Г - сумлінність і увага до деталей
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність