Значення імені Гаррі

Значення імені Гаррі

Це ім'я мимоволі нагадує голлівудські вестерни, де кіногерої, що не знають спокою, раз у раз потрапляють у всілякі колотнечі і шанують за честь зберегти обличчя і гідність. Важко представити, щоб цей романтичний ковбойський образ пройшов повз сучасної дитини, не знаю вже в силу яких причин названого украй рідкісним ім'ям Гаррі. Втім, хоч ім'я і рідкісне, проте його часто дають в якості досить шанобливого прізвиська, зокрема іноді так називають Ігоря.

Дійсно, енергетика імені буквально просякнута духом геройства і мужності, і маловірогідне, що це не леститиме самолюбності Гарика. Швидше за все, він мимоволі почне намагатися копіювати образи кіноковбоїв і маючи досить вибуховий темперамент, намагатиметься виглядати спокійним і урівноваженим. До речі кажучи, це допоможе йому уникнути безлічі конфліктів: адже стримана сила характеру зазвичай не викликає у людей нічого, окрім поваги.

Зазвичай Гаррі зростає досить незалежною людиною, що володіє до того ж почуттям гумору. Він добродушний, але навряд чи захоче поступитися кому-небудь в спорі і вже тим більше визнати чиюсь першість і перевагу. Це може дещо ускладнити йому кар'єру, проте самостійний Гаррі найчастіше вважає за краще займатися самостійною справою, в чому в силу своїх природних якостей здатний добитися значних успіхів.

Втім, багато що залежить від того, наскільки успішно він здолає свій вибуховий темперамент і направить його енергію в яке-небудь конструктивне русло.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Гаррі

Г - сумлінність і увага до деталей
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність