Значення імені Ганна

Значення імені Ганна

У енергетиці імені Ганна терплячість і відкритість є сусідами із здатністю до самовіддачі і навіть жертовністю. Часто ці риси, відбиваючись в характері Ганни, роблять її дуже м'якою і доброю людиною, що залучає до неї людей, але на жаль далеко не завжди це сприятливо для неї самої. Втім, як не дивно, вона знаходить вдоволення в співчутті і допомозі людям - просто нерідко за турботами про інших вона мимоволі забуває про себе, що не так вже корисно для здоров'я.

Буває, що її організм, скажімо так, не зовсім розділяє її терплячість і жалісливість до оточення і інший раз може дуже хворобливо нагадати і про свої власні проблеми. Часто це надає її діям деяку надривність, і тому дуже сприятливо, якщо Ганна навчиться урівноважувати турботу про близьких з турботою про себе.

Інакше її альтруїзм здатний викликати негативне відношення до себе, причому чим більше вона недолюблюватиме себе, тим активніше почне проявлятися її прагнення допомогти оточенню і, відповідно, навпаки. Це утворює замкнуте коло, сприятливе для оточення, але часто згубне для неї самої. Близьким людям необхідно враховувати цю властивість Ганни і по можливості нагадувати їй, що не лише ближній гідний її любові, але і вона сама.

Дуже бажано, якщо Ганна зверне увагу на своє почуття гумору. Річ у тому, що її ім'я мало схиляє до дотепності і нерідко примушує сприймати життя занадто серйозно, що власне і призводить до надриву. В деяких випадках, особливо в юнацькому віці, цей надрив може проявитися у вигляді деякої цинічності по відношенню до самої себе. На жаль, це не кращий вихід для негативної енергії, більш того, така самоцинічність тільки посилює ситуацію.

Зате якщо вона знайде джерело веселих думок або в собі самій, або у близьких людях, то ця проблема може повністю відпасти, залишивши місце для дійсно позитивних сторін її характеру. Одним словом, ніколи не буде зайвим по-доброму посміятися і над собою, і над оточенням.

Якщо Ганна бажає зіпсувати собі життя, їй потрібно усього лише вибрати собі серйозного і правильного чоловіка без почуття гумору. Проте, слава богу, таке відбувається досить рідко, хоча саме "серйозні" чоловіки найчастіше і пропонують їй руку і серце. Це і недивно, оскільки дбайливість і душевна доброта Ганни роблять її прекрасною хазяйкою і дружиною. Проте щастя їй може подарувати тільки життєрадісна і весела людина, здатна внести в її життя живий струмінь.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ганна

Г - сумлінність і увага до деталей
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля