Значення імені Галина

Значення імені Галина

Галина - ім'я досить тверде, але в той же час в нім можна відчути невелику каверзу - проявляючи твердість характеру, Галя як би мимоволі починає сумніватися, а чи вистачить їй цієї самої твердості? Тут немає ніякого секрету, просто ім'я, починаючись дуже твердо і упевнено, основний натиск свого звучання залишає на досить м'який звук "л". Ось і виходить, що твердість на самій середині слова як би починає провисати, тому створюється деяка нестійкість.

Безумовно, це усього лише суб'єктивне сприйняття, але саме воно і впливає на підсвідомість з найбільшою силою. Втім, така дія імені починає грати роль тільки у разі виникнення яких-небудь труднощів, в решту часу ж воно практично не відчувається, зате повною мірою проявляються позитивні якості імені.

Найчастіше в дитинстві Галя росте урівноваженою дитиною, в якій життєрадісність прекрасно уживається з усидливістю і слухняністю. Правда, іноді її підводить зайва самовпевненість, буває що вона потрапляє в компанію отаких "шибайголів", проте у більшості випадків після декількох неприємних ситуацій і міцного батьківського навіювання знову "береться за розум", якщо звичайно у будинку у неї немає гострого конфлікту поколінь.

А ось з віком, коли починають приходити справжні труднощі, особливості її енергії дають про себе знати дуже відчутно. Зазвичай це проявляється в тому, що перша реакція Галі на яку-небудь неприємність досить спокійна, вона не втрачає упевненості в собі і не дуже-то міркує про наслідки. Далі - гірше: частенько, коли вже справа важка її раптом підводить минула упевненість, аж до того, що вона може і розгубитися.

Іноді це призводить до того, що Галина тяжко намагається відшукати в собі резерви твердості навіть тоді, коли в цьому вже немає особливої нужди. Це часом робить її занадто строгою і до себе, і до людей, вона починає справляти враження замкнутої або просто дуже серйозної людину, а шкода. Уникнути цього можна, навчившись з посмішкою відноситися до невдач і більше довіряти Долі. Врешті-решт, заднім числом все одно вже нічого не зміниш.

Зате якщо життя у Галини складалося сприятливіше, то вона так і залишається життєрадісною, товариською людиною. Можна чекати, що Галина буде досить дбайливою хазяйкою і хорошим, надійним працівником, незалежно від того, яку спеціальність вона собі вибере.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Галина

Г - сумлінність і увага до деталей
А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля