Значення імені Фрол

Значення імені Фрол

У імені Фрол дуже потужна енергетика, яка ще більше посилюється внаслідок того, що на сьогодні ім'я зустрічається досить рідко, а це, як вже не раз відзначалося, загострює його дію на психіку.

Найбільш характерною рисою імені Фрол є поєднання твердості і надзвичайної чутливості. Вірніше буде сказати, що надзвичайною ця чутливість стає саме в силу такого досить несприятливого поєднання з твердістю. Зазвичай з самого дитинства Фрол відрізняється вразливістю і значною самолюбністю, він досить гостро реагує на критику або які-небудь зауваження у свою адресу, проте властива йому твердість схиляють його до того, щоб приховувати свої емоції. Іншими словами, намагаючись вирішити свої проблеми, він починає замикатися в собі але, на жаль, емоції від цього тільки поглиблюються і з часом можуть набувати характеру пристрасті.

Негативні емоції, що рано чи пізно накопичуються, стає все важче стримувати, а хвороблива самолюбність як на зло надає все більше приводів для образ. Недивно, якщо одного разу це виллється в дратівливість Фрола. Втім, нерідко навіть тоді, коли начебто і немає ніяких приводів для невдоволення, Фрол не може позбавитися від дивної внутрішньої напруги - таке відчуття, що він знаходиться у вічній готовності до чиєї-небудь агресії і не помічає, що в силу цього сам стає дещо агресивним.

Безумовно, усе це дуже затрудняє життя Фрола, проте розірвати це коло все-таки можна. Найголовніше - це постаратися замість того, щоб приховувати свої негативні емоції, просто навчитися згладжувати їх. Тут немало може допомогти розвиток в собі почуття гумору і уміння прощати і розуміти людей. Добра самоіронія і легше відношення до життя прекрасно позбавляють самолюбність від хворобливості, ну а крім того, розв'язавши цю проблему, Фрол не лише помітно поліпшить свої взаємовідносини з оточенням і особливо з близькими людьми, але і знайде хороше застосування своїм талантам в якій-небудь професії.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Фрол

Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка