Значення імені Фріда

Значення імені Фріда

Енергетика імені Фріда припускає твердість, рішучість, урівноважену цілеспрямованість і в той же час - підвищену чутливість. Як правило, жінка з таким ім'ям має дуже гостру самолюбність, проте вважає за краще не афішувати цю свою якість. У суспільстві Фріда намагається триматися урівноважено і витримано. Вона наполеглива, розсудлива, принаймні прагне бути такою, словом, розкутою і безпосередньою її не назвеш. Проте Фріда дуже, а може бути навіть дуже-дуже емоційна, і не варто надмірно довіряти її рівновазі - придивитеся: за спокоєм і витримкою Фріди не так вже важко розгледіти нервову напругу, що скупчується.

На жаль, це доля більшості людей, що мають хороші вольові якості і намагаються власною волею загнати емоції в глибину душі, адже почуття свої неможливо заглушити повністю - або вони рано чи пізно вирвуться на волю, як пара виривається з котла, інший раз перетворюючи котел на купу розвалин, або ж поступово отруюватимуть людині життя, відбиваючись в страшних снах або просто в похмурому настрої.

Саме другий варіант для Фріди найбільш характерний. Нерідко вона починає дивитися на світ досить похмуро, і в усьому її вигляді починає протягати невдоволення. Швидше за все, їй вистачить витримки стримувати свої негативні емоції на людях, проте в її близькому крузі нервова напруга може зробити Фріду дуже дратівливою і нетерпимою жінкою. Не завжди їй допомагає навіть почуття гумору, оскільки у поєднанні з її трохи похмурим поглядом на життя гумор набуває характеру сарказму або сатири.

Проте у неї багато шансів добитися успіху в якій-небудь кар'єрі, де добре позначаться і її воля, і прагнення бути розсудливою, і завзятість в досягненні мети. А ось якщо Фріда бажає бути по справжньому щасливою людиною, то ніякий успіх їй в цьому не допоможе. Тут їй потрібне інше - звернути увагу на свій характер. Не потрібно дивитися на світ і на саму себе так серйозно! Краще згладити свою гостру самолюбність доброю самоіронією і навчитися бачити в навколишніх всього лише звичайних людей, більше схильних робити дурниці або помилятися, чим по-справжньому бажати зла кому-небудь. А тому і образи не варто сприймати серйозно - не можна ж ображатися на цеглину, що впала на голову або на вітер, що дме в обличчя!

Світ не так вже поганий і гідний як мінімум доброї посмішки. Тоді і не доведеться заганяти негативні емоції в глиб душі, де вони ніколи не зникають, а тільки помалу отруюють життя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Фріда

Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля