Значення імені Флора

Значення імені Флора

Цікаво, скільки разів за своє життя Флорі доведеться вислухати примітивний жарт, заснований на відомій з шкільної лави асоціації "Флора-фауна"? Люди частенько повторюють словосполучення, що стали звичними, мимохідь, мало вдаючись до їх сенсу, але нерідко не проти і пожартувати із цього приводу.

Ми спеціально зупинилися на цьому так детально, оскільки від того, як Флора в дитинстві відноситиметься до подібних жартиків, залежить, як не дивно, досить багато чого. Можна дивитися на них з гумором, і тоді Флора з малих років навчиться легко триматися в компаніях і, поза сумнівом, з віком це допоможе їй бути більш розкутою і впевненіше входити в новий для себе колектив. Можливо, вона і не стане занадто компанійською, але і навряд чи ускладнюватиме собі життя зайвою сором'язливістю.

Інша справа, якщо ці жарти почнуть викликати у неї невдоволення або, не дай Бог, роздратування. По-перше, гостра реакція зазвичай тільки ще більше провокує жартівників, по-друге, самолюбність Флори може стати занадто чутливою, а це прекрасний підґрунтя для розвитку всіляких комплексів.

Як би то не було, але все одно, самолюбність для Флори продовжує грати велику роль, просто гумор і розкутість дозволяють їй легше домагатися свого. Флора досить честолюбна і дуже послідовна у своїх діях, причому в житті вважає за краще керуватися логікою, а не емоціями. Тут, правда, слід обмовитися, що якщо з дитинства її самолюбність все-таки стала хворобливою, то образи частенько не дозволяють їй залишатися логічною, а отже, і заважають здійсненню її планів.

Втім, змінити свій характер в кращу сторону не пізно ніколи - трохи більше гумору до самої собі, і вона зуміє прокласти собі дорогу до щастя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Флора

Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля