Значення імені Філіп

Значення імені Філіп

Щоб краще зрозуміти це ім'я, потрібно, напевно, заглянути в самі корені словотворення, коли первісна людина, даючи назви яким-небудь предметам і явищам намагався звуками передати свої почуття і відчуття, пов'язані з цими явищами. Тому спочатку вже в самій назві можна було уловити характеристику предмета. Звичайно, відчуття сучасної людини далеко пішли від стадії первісності, проте в деяких словах, особливо в тих, які пов'язані з дитинством, цей взаємозв'язок ще зберігся.

Так вже вийшло, що в звучанні ім'я Філіп співзвучно не лише слову "схлип", але навіть і самому звуковому супроводу цього сльозоточивого процесу. Безумовно, у дорослої людини голова забита мільйонами всіляких думок, а ось дитиною таке співзвуччя може сприйматися дуже гостро. Навряд чи на нього правильно подіє батьківський крик душі : "Ну, не плач, Філіп"! - швидше, від цього дитина розридається ще сильніше. Приблизно так само звук води, що тече, може провокувати у дитини бажання на горщик.

Одним словом, дитина з таким ім'ям може в дитинстві бути занадто плаксивою. Це дуже важливий момент, оскільки маленький Філя може просто звикнути сльозами домагатися свого від батьків, перетворюючись поступово на звичайного балуваного егоїста. Звичайно, з віком плаксивість проходить, а ось образливість, швидше за все,може залишитися. Шкода, що ім'я не припускає достатню терплячість і твердість, проте, навіть якщо ці якості і не були в нім розвинені в процесі виховання, життя все одно навчить Філіпа триматися в суспільстві, де надмірна образливість рідко коли знаходить розуміння. Найчастіше несхильний до агресії Філіп вважає за краще ховати свої образи від оточення, а ось в крузі своїх близьких вони можуть проявитися в повний ріст, неабияк затьмаривши сімейні стосунки.

При достатній рухливості імені дуже ймовірно, що в домашній обстановці настрій Філіпа може впродовж одного тільки дня мінятися від веселої грайливості до смертної образи і назад, що, погодьтеся, витримати украй важко. Виключення складають лише ті випадки, коли Філ все ж долає надмірну емоційність і намагається раніше виправдати людину, а вже потім тільки ображатися.

Але як би то не було, проте дитячі образи з віком знаходять собі ще один прояв - велику самолюбність Філіпа. Особливо гостро це проявляється, якщо змучені сльозами Філіпа батьки в дитинстві починали йому потурати і привчили до того, що він завжди був в центрі уваги. В цьому випадку це відіб'ється на честолюбних планах Філі. Швидше за все, він намагатиметься вибрати собі таку професію, яка дозволить йому бути завжди на видноті і відчувати свою важливість. Це може бути і сцена, і політика, і навіть, за відсутністю кращого, посада тракториста в колгоспі. Втім, в честолюбстві немає нічого поганого, аби тільки воно не йшло врозріз з інтересами оточення, і особливо близьких людей.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Філіп

Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість