Значення імені Фелікс

Значення імені Фелікс

Ім'я Фелікс сьогодні досить помітно серед інших імен, що, з одного боку, забезпечується його рідкістю, а з іншого - тим, що воно припускає деяку інтелігентність свого носія. Насправді, за усього бажання це ім'я не можна назвати простонародним. По енергетиці воно досить спокійне, проте цей спокій тільки здається. Передусім в нім можна уловити заклик не показувати виду при зіткненні з труднощами, бути спокійним або навіть посміхатися, коли на душі кішки скребуть, але усе це до певного часу, поки не прийшов час показати кігті і нащетинитися. Звичайно, енергетика імені - ще не характер людини, але все таки дуже важко, усвідомивши себе саме Феліксом, не підкорятися заворожливій мелодії свого імені.

Зазвичай Фелікс починає виділятися серед оточення з самого дитинства, він добре уживається в самих різних компаніях, при цьому не втрачається в них, залишаючись досить спокійним і самостійним. Навряд чи від нього слід чекати непомірності хоч в чому-небудь, будь то навчання або дитячі ігри - він з усіма знаходить спільну мову, і від цього починає здаватися трохи старше і розумніше за свої роки. З віком у нього це переходить в звичку триматися так, щоб як би випадково підкреслювати свою інтелігентність, але не занадто нав'язливо.

Тут дуже багато що залежить від того середовища, в яке він потрапить, а потрапити він, швидше за все, прагнутиме в найвищі круги. Серед простих студентів Фелікс буде таким же простим, але все таки трохи більш підкреслено інтелігентним, серед естетів і снобів він також естетствуватиме, але знову ж таки тільки "трохи більше". Непомітно і поволі, щоб не перегнути палицю.

Втім, відбувається це не від хворої самолюбності, воно у нього рідко буває ущемленим - просто магічна сила імені примушує його відчувати своє право на деяку елітарність, а природжена обережність підказує не показувати виду, щоб не викликати протидію людей. Фелікс обережно і обачливо прагне дійти до своїх високих цілей, він не гарячкує, не працює ліктями і повністю відповідає образу інтелігентної людини, що склався в суспільстві.

Добре б при цьому ще не забувати, що інтелігентність - це більше внутрішній стан, ніж видимість; якщо з вихованням Феліксу не будуть щеплені повага до людей, поняття справедливості, справжнє благородство і чесність, то в цьому випадку його інтелігентність буде усього лише маскою, за якою ховається хижак, що усипляє пильність здобичі своїм спокоєм. Тоді рано чи пізно ця маска злетить, і залишаться тільки його залізні кігті. Можливо, це і допоможе йому увірвати свою здобич, але ось тільки разом з цим він ризикує одного разу просто залишитися самотнім і нікому не потрібним як людина. Одним словом, дуже добре, якщо Фелікс зуміє поєднувати свою інтелігентність з умінням не лише захищатися, але і щиро прощати і розуміти людей.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Фелікс

Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство