Значення імені Федір

Значення імені Федір

Ім'я Федір надійне і міцне, воно не зве свого хазяїна у бій, не захоплює в захмарні висоти, зате закликає спокійно і упевнено вирішувати життєві завдання і долати труднощі. Найчастіше саме такі якості і знаходять своє відображення в характері Федора. При цьому, оскільки ім'я сьогодні досить рідкісне, в суспільстві Федя стає помітним ще в дитинстві, що може провокувати всілякі спроби подражнити його, проте самолюбність його навряд чи буде сильно ущемлена. Ім'я припускає відхідливість і добродушність, а тому кепкування не можуть озлобити Федора і зіпсувати його характер. З віком же його помітність і урівноваженість здатні забезпечити йому велику кількість друзів.

Зазвичай Федір людина земна і намагається робити справу акуратно і ґрунтовно. У школі він майже напевно не лізтиме в число улюбленчиків учителів, але і не підкреслюватиме свою відчайдушність йому теж немає особливої нужди - його коник спокійна твердість. Можливо, іноді він здаватиметься надмірно серйозним, але при цьому навряд чи стане справляти враження замкнутої людини, оскільки за його спокоєм завжди можна розгледіти добродушність і дружелюбність. Правда, якщо ця серйозність буде занадто глибока, друзі можуть беззлобно жартувати над Федею, але стосунки між ними від цього не зіпсуються.

Буває, що і Федір у своєму хорошому відношенні до друзів злегка перегинає палицю, активно роздаючи ради і справляючи враження отакого бувалого всезнайки, що з боку може виглядати досить смішно. Звичайно, це не так вже істотно, але все таки дуже добре, якщо у Федора отримає достатній розвиток почуття гумору.

Це допоможе вже хоч би в тому плані, що якщо жарти приятелів у Федора не викликають образи, то його дружиною або дітьми вони можуть сприйматися досить хворобливо, їм може здаватися, що над їх батьком сімейства просто потішаються. Одним словом, якщо Федір здатний за допомогою свого почуття гумору з об'єкту для жартів перетворитися на повноцінного учасника загальних веселощів, то однією проблемою в сім'ї у нього стане менше.

Зазвичай урівноважене почуття власної гідності Федора не схиляє його занадто активно займатися своєю кар'єрою, але особливий випадок, коли з вихованням у нього буде помітно розвинене честолюбство. Тут можна бути упевненим, що Федір почне своє просування по службі з достатньою завзятістю і спокоєм. Йому не властиві скороспішні рішення, він вважає за краще жити по формулі "сім разів відміряй", і швидше за все Федір все ж не помилиться, відрізавши цей один-єдиний раз.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Федір

Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Р - догматичність і самовпевненість