Значення імені Фаїна

Значення імені Фаїна

Слід сказати, що Фаїна має напрочуд рухливу енергетику, що припускає не менш дивовижну чутливість. Як правило, жінка з таким ім'ям дуже гостро реагує на які-небудь події життя, вона дуже душевна і чуйна, а жвавість її емоцій не дозволяє їй сидіти на одному місці або байдуже поглядати на чужі страждання.

Крім того, її енергетика позбавлена жорсткої опори, що здатне зробити Фаїну дуже імпульсивною жінкою, можна навіть сказати, підкреслено імпульсивною, коли запалюючись від малої іскри, вона сама розпалює себе, перетворюючись часом на одне суцільне, всепоглинаюче полум’я. Втім, це усього лише схильність, і неозброєним оком видно, наскільки небезпечна може бути така підвищена імпульсивна емоційність, а тому мало вірогідно, що справа зайде занадто далеко. Швидше за все, або в силу виховання, або при зіткненні з реальним життям в душі Фаїни з'являться які-небудь стримуючі чинники або ж її колосальна енергія знайде собі більш-менш безпечний вихід.

Передусім слід врахувати, що спроби тримати себе в руках і підпорядкувати емоції, особливо негативні, суворому контролю у Фаїни мають мало шансів на успіх - при такій комбінації душевних якостей, як це спостерігається в її характері, чим більше вона стримуватиметься, тим більш сильними, а може бути, навіть і несамовитими стануть її почуття. Рано чи пізно не мине зрив, а випустивши ці емоції на волю, їх буде вже ой як важко приборкати!

Набагато доречніше відразу ж вчитися управляти своїми душевними поривами. Тобто стримувати їх звичайно ж потрібно, але не просто намагатися загнати углиб, а направити в потрібне русло, дати їм який-небудь нормальний відтік, приблизно як дренажна канавка дозволяє уникнути затоплення. Ну а роль такої дренажної канавки якнайкраще може виконати звичайне почуття гумору.

При цьому дотепність Фаїни ні в якому разі не зменшить її душевність і чуйність, навпаки, звільнивши свою душу від негативних емоцій, вона тільки ще більше подобрішає, а заразом і уникне багатьох непорозумінь в спілкуванні з оточенням. Гірше, коли Фаїні чуже почуття гумору: в цьому випадку вона починає дивитися на життя занадто вже серйозно і Бог знає яких тільки дурниць може натворити! Але якщо навіть і не натворить, то негативні емоції, що все одно скупчуються, навряд чи дозволять їй відчувати себе щасливою.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Фаїна

Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
А - сила і воля
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля