Значення імені Фадей

Значення імені Фадей

Ім'я Фадей припускає хорошу витримку, твердість і в той же час мрійливість. Взагалі, конструкція імені досить цікава - воно розпочинається з легкого занепокоєння, пошуку чогось таємничого, що зве в невідому далечінь, потім закликає свого хазяїна проявити необхідну твердість і силу волі, а закінчується досить м'яко. Усе це характеризує людину дещо романтичного складу, мрійника і шукача пригод, готового покласти життя заради здійснення своєї заповітної мрії.

Ось тільки не зовсім ясно, яка саме мрія поведе за собою Фадея по життю? Якби скажімо, ім'я припускало прагнення до лідерства або ж помітну чуттєвість, то можна було б визначити загальний напрям долі, проте у випадку з Фадеєм цього не спостерігається. Швидше за все, неспокійний початок його енергетики просто знайде відображення в любові до подорожей, можливо навіть викличе пристрасть до зміни місць.

Найсприятливіше, якщо в процесі виховання Фадею будуть щеплені якісь інтереси, які і визначать вибір його життєвого шляху. Тут завдання батьків спрощується тим, що зазвичай зацікавити допитливого Фадея не так вже складно. Йому головне задати напрям, дати перший поштовх, решта зробить його колосальна енергія. Він досить честолюбний, напрочуд наполегливий і винахідливий в досягненні мети і при цьому намагається йти прямим шляхом.

Дуже добре, якщо йому вдасться поєднати свої дитячі мрії з вибраною професією або ж з творчістю, в цьому випадку у нього є усі шанси на успішну кар'єру, але навіть якщо цього і не станеться, все одно його романтизм у більшості випадків отримує свій розвиток в якому-небудь захопленні або просто в тязі до подорожей.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Фадей

Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
А - сила і воля
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Й - приземленість і практичність