Значення імені Євгеній

Значення імені Євгеній

В цілому енергетика імені досить спокійна, в ній добре простежується схильність до добродушності і урівноваженої рухливості. Навряд чи маленький Женя буде занадто непосидючий, але і тихонею його теж не назвеш. Найчастіше ця рівновага між рухливістю і спокоєм зберігається у нього на все життя. При усій м'якості імені в нім все ж помітна деяка імпульсивність, здатність відповісти на яке-небудь роздратування, проте у поєднанні з іншими якостями, швидше за все це знайде свій прояв в іронічності Євгенія.

Він не прибічник силових методів вирішення суперечок, і ідеалом людських якостей йому нерідко видається внутрішня інтелігентність. Між тим іноді він стає здатним на рішучий вчинок, навіть на подвиг, проте вчинивши його, сам згодом може довго дивуватися з цього факту.

Не позбавлено ім'я і певного заряду честолюбства, хоча і тут спостерігається рівновага між бажанням популярності і матеріальними благами, а там де рівновага, там багато що починає залежати від виховання. Втім, часто Євгеній вибирає свій життєвий шлях з урахуванням обох своїх потреб, тим більше що звичайне просування в кар'єрі поєднується з поліпшенням добробуту. На роботі він навряд чи стане з шкіри лізти, але шанс просунутися постарається не впустити. Може спробувати почати свою справу, хоча частіше усього його плани про самостійність так і залишаються на рівні мрії. Виняток становлять лише ті випадки, коли вигоди цього кроку очевидні або ж в дитинстві йому зуміли прищепити тягу до самостійності.

У стосунках з жінками на перший план виходять такі якості Жені, як легкість, товариськість і почуття гумору, він галантний кавалер, тримається зазвичай дуже інтелігентно і нерідко стає чарівний в очах прекрасної статі. Бувають навіть випадки, коли привабливий Євгеній, встигнувши одружуватися кілька разів, примудряється зберегти прекрасні стосунки з усіма своїми колишніми дружинами. Проте для повноцінної сім'ї цього мало, тобто і назвати такого Женю щасливим в шлюбі можна тільки з боку, сам він напевно вважає інакше, хоч виду і не подає.

Можливо тому, що з самого дитинства Євгену надає величезне значення тому, як він виглядає в очах оточення, часто йому буває властива добре розвинена артистичність, яка разом з інтелігентною чарівливістю може забезпечити успіх в творчій кар'єрі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Євгеній

Є - життєстійкість, прозорливість і балакучість
В - мінливість і відсутність регулярності
Г - сумлінність і увага до деталей
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність