Значення імені Євгенія

Значення імені Євгенія

Євгенія - це одне з тих імен, яке в чоловічому варіанті звучить дещо м'якше, ніж в жіночому. У жінки ж з цим ім'ям на перший план виходять такі якості імені, як рухливість, помітний оптимізм, упевненість, проте властива імені життєрадісність нівелюється достатньою твердістю. Нерідко Євгенію можна упізнати по обличчю, помітивши за урівноваженою добродушною манерою триматися досить строгий вираз очей. Втім, навіть якщо цього не спостерігається, все одно твердість так чи інакше знайде свій прояв в її поведінці.

Багато що в житті Євгенії залежить від виховання і від умов життя. Зазвичай у неї досить внутрішньої сили, щоб ще в підлітковому віці мати можливість протистояти батькам, так що якщо обстановка в сім'ї, де виховується Женя, буде нервовою, то вона запросто може на знак протесту натворити не одну дурість. Проте набагато частіше з її вихованням усе йде більш-менш благополучно, і твердий характер Євгенії дозволяє їй добре устигати в навчанні, а потім і в якій-небудь вибраній нею кар'єрі.

При цьому Жене дуже здорово допомагає її почуття гумору і схильність до активності. Вона дуже товариська, хоча не виключено, що ця товариськість з віком почне носити дещо нав'язливий характер. Особливо це може проявитися в сімейному житті, де її внутрішня сила, швидше за все, схилятиме її зайняти лідируюче положення, і або Євгенія дійсно зуміє підпорядкувати собі чоловіка, або заводний характер забезпечить їй велику кількість конфліктів і скандалів, що швидше за все закінчиться дуже плачевно. При цьому Євгенія навряд чи зламається, можливо тільки від цього ще більше зросте її внутрішня суворість.

Найсприятливіше ж, якщо Женя навчиться більше довіряти самостійності своїх близьких. Звичайно, вони нерідко помиляються, але де гарантії, що сама Євгенія завжди і в усьому права? Одним словом, трохи довіри і спокійного відношення до Долі їй не пошкодить, а її працьовитість і весела енергія в цьому випадку здатні стати запорукою справжнього сімейного щастя, в якому вона знайде своє місце в якості дбайливої матері і хазяйки.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Євгенія

Є - життєстійкість, прозорливість і балакучість
В - мінливість і відсутність регулярності
Г - сумлінність і увага до деталей
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність