Значення імені Євдоким

Значення імені Євдоким

Спробуйте підібрати зручне зменшувальне ім'я для Євдокима: Євдокимка, Кимка, Євдокуша, нарешті Євдя - усі ці імена або занадто довгі, або немилозвучні, а то і просто не мають достатнього зв'язку з повним ім'ям. Безумовно, усе це дещо утрудняє спілкування, і тому навряд чи варто дивуватися, якщо з дитинства Євдоким відрізнятиметься неговіркістю, часом справляючи враження замкнутої або навіть нелюдимої людини.

Звичайно, це зовсім не означає, що Євдоким погано відноситься до оточення, навпаки, він досить добродушний, здатний на співчуття, просто ім'я більше схиляє його носити свої враження і переживання в собі. При цьому в деяких випадках коли почуття починають занадто вже переповнювати його, він здатний несподівано перетворитися, що часто буває на яких-небудь святах і дружніх вечірках, проте найчастіше після швидкого сплеску він знову замикається в собі.

В цілому усе це призводить до того, що зовні Євдоким здається досить урівноваженою і серйозною людиною, проте за цією спокійною маскою можуть визрівати дуже глибокі почуття. В першу чергу це, звичайно ж, відбивається на самолюбності, адже образи, не маючи собі зовнішнього виходу, часто починають накопичуватися і зміцнюватися в душі. Те ж саме відноситься і до інших почуттів, які знайшовши собі місце в серці Євдокима, починають відрізнятися дивовижною постійністю, а тому такі поняття, як друг або ворог, означають для нього досить багато.

Така постійність характеризує Євдокима практично в усьому. У справах він надзвичайно терплячий і наполегливий, завдяки чому здатний досягати значних успіхів в роботі. Шкода тільки, що його мовчазність часто робить його непомітним, що зазвичай заважає кар'єрі. Крім того, Євдоким погано пристосовується до нових для себе обставин. Інколи він занадто вже важко сприймає крах власних планів, і коли доводиться знову розпочинати з нуля, та ще і в нових умовах, він може впасти в депресію.

Окрім цього, будучи прекрасним хазяїном і відрізняючись постійністю своїх почуттів в сім'ї, він все ж може своєю мовчазністю створювати у будинку досить важку обстановку.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Євдоким

Є - життєстійкість, прозорливість і балакучість
В - мінливість і відсутність регулярності
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
О - експансивність і емоційність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість