Значення імені Євдокія

Значення імені Євдокія

Цікаво, що в останні декілька років ім'я Євдокія або, точніше кажучи, Дуня, все частіше зустрічається на столичних дискотеках або в богемних кругах. При цьому зовсім не факт, що імена ці справжні, у більшості випадків дівчата самі себе так називають, і на те є причини.

Дійсно, на тлі химерних іноземних імен, які часто йдуть нашим дівицям не більше, ніж пісні Богдана Титоміра годяться на роль державного гімну, забуті імена стають помітнішими, а якщо їх носії при цьому мають почуття гумору, то із застарілих вони нерідко перетворюються на модні. Це ще раз свідчить про те, що не лише ім'я впливає на людину, зворотний вплив теж має місце бути.

Проте далеко не усе буває так благополучно, коли людина отримує подібні імена при народженні, а отже, і без свого на те згоди. Тут вже ім'я Дуня або Дуся (а Євдокіями в повсякденному спілкуванні дітей звуть рідко) може виглядати не так привабливо, що швидше за все в тому або іншому ступені відіб'ється на самолюбності Євдокії, а саме - або вона надмірно соромитиметься свого імені, або навпаки, підкреслювати його, тобто і свою незвичність. На питання, що гірше, а що краще, не можна відповісти однозначно, оскільки краще всього рівновага між тим і іншим, коли почуття упевненості в собі поєднується з наполегливістю в самоствердженні.

Найлегше прийти до цієї рівноваги можна за допомогою почуття гумору і доброї самоіронії, до чого життєрадісне і світле ім'я Євдокія дуже навіть розташовує. Найчастіше в характері Євдокії відзначаються рухливість, добродушність, чуттєвість, а якщо питання самолюбності успішно вирішене, то і оптимізм. Незважаючи на свою поступливість, вона має достатній запас міцності і енергійність, що може допомогти їй не просто самоствердитися, але навіть і досягти успіху в якій-небудь професії. При цьому навряд чи її кар'єра йтиме врозріз з сімейними стосунками, які в силу її характеру обіцяють бути дуже душевними і теплими.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Євдокія

Є - життєстійкість, прозорливість і балакучість
В - мінливість і відсутність регулярності
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
О - експансивність і емоційність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність